Wpis z mikrobloga

Zapraszam na relację z otwarcia mojej #wykopaczka :D

W końcu dostałem wyczekiwanego sms-a z powiadomieniem, że moja paczka czeka już w paczkomacie :D Wyciągam pakunek ze skrzynki a on ciężki jakiś O taki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jako że to koperta, to wymacałem od razu znajomy kształt butelki piwnej ( ͡º ͜ʖ͡º) ale reszta chwilowo pozostała tajemnicą.

W domu przystąpiłem do właściwego odpakowywania: O tak

Jeszcze nie dane mi było dowiedzieć się co to za p--o, bo jak widać zostało solidnie zapakowane. To była pierwsza tajemnicza paczka. Drugą było coś co kształtem wskazywałoby na książkę :D Nie mogę oczywiście pominąć słodyczy - Milka z nadzieniem malinowym i ciemne Schogetten (czyli zajebisty komplet!), oraz krówki (nikomu nie dam, sam zjem :D ).

W końcu otwarłem tajemnicze pakunki - O, własnie tak .

Tajemniczym piwem okazało się Molly IPA, którego nigdy nie piłem, a które jest po prostu zajebiste! Przy okazji proszę o info gdzie można nabyć tego więcej? Tajemnicza książka to "Podróże życia" M. Wojciechowskiej którą to bardzo chętnie przeczytam jako, że akurat zastanawiam się gdzie mogę się wybrać w przyszłym roku :D :D

Podsumowując - serdecznie dziękuję @Dijkstra za świetną wykopaczkę! W liście miałeś rację, że nie chwalę się żadnym wyczynem, więc wrzucę chociaż tutaj link do mojego filmu z kursu paralotniarskiego LINK (może nikt nie zobaczy ( ͡º ͜ʖ͡º) ).

Próbowałem rozszyfrować co napisałeś cyrlicą, ale za cienki jestem, więc pewnie dopóki sam się jej nie nauczę, pozostanie to dla mnie tajemnicą ;)
kajtom - Zapraszam na relację z otwarcia mojej #wykopaczka :D

W końcu dostałem wycze...

źródło: comment_5JcJWG8vtBYTWm6wUEklq3iabuBYCC2n.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kajtom: Cieszę się, że się podobało :D

Strona Dr. Brew twierdzi, że w twoim mieście nie można ich piw kupić, z drugiej strony sklepu, w którym ja kupowałem też nie ma...
  • Odpowiedz
@Dijkstra: Może przy następnej wizycie w stolicy uda mi się coś zakupić. Muszę w końcu wybrać się po odbiór dyplomu na uczelnię ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzięki jeszcze raz!
  • Odpowiedz