Wpis z mikrobloga

Nie wiem co się ostatnio porobiło z Mirko ale zapanowała jakaś #!$%@? moda na ludzi-#!$%@?.

Zaczynając od kretynów, którzy dla #zebroplusy są w stanie potraktować jak guwno bliską sobie osobę #noelo, albo opowiadać historię o stalkingu jak to się ocierali o jakąś laskę w autobusie, tak że prawie im stuleja eksplodowała #pamietnikstalkera (swoją drogą i straszno, i śmieszno, że ktoś z bycia żałosnym robi historię życia opisaną w rozdziałach XD)

Kończąc na ostatnim hicie, którym jest wpis jakiegoś Sebixa, który czeka na propozycję Wykopków jak wykorzystać laskę, której się podoba. Uznał, że zabawi się jej kosztem, a wszystko to zapewne dla zwiększenia epenisa tej chorej osoby.

Wy dajecie jakikolwiek pomysl co moge do niej napisac w odpowiedzi. Ja wybiore najciekawsze i do niej na FB napisze i oczywiscie opublikuje tutaj.

Ja #!$%@?.

Ja wiem, że w internecie każdy może być każdym, ale czemu wy wybraliście być takimi #!$%@?? Widać, że irl nie jesteście w stanie nawet się do #rozowypasek odezwać, a tutaj tworzycie historyjki jakbyście byli największymi maczosami, panami ich życia i śmierci XD Dowartościowuje to was? #bk Rzygam na was.

#oswiadczenie
  • 64
@sproject: cytując@PanBardzoWilk

"PS: To kiedy opisy gwałtów na kobietach albo na dzieciach? Przecież to takie śmieszne, a po za tym to tylko internet."

W sumie bym nie wrzucał mimo wszystko wszystkich spraw poruszonych przez @Muk_Use_Acid do jednego wora

#noelo i gówniarz pytający co odpisać lasce - zwykłe #!$%@? się na atencje na poziomie gimnazjalnym, po prostu żałosne

#pamietnikstalkera - tutaj głownie widzę fail moderacji która potrafi #!$%@?ć tekst 'jesteś zerem' a
@Muk_Use_Acid: jak ktoś uważa że napisanie do dziewczyny 'no elo' to potraktowanie jej jak guwno to nawet sam jest podludziem

a potem "hurr durr rozowe paski takie złe, ksiezniczki, wydymały nas i zostawiły dla innego bo nie mielismy jaj"