Wpis z mikrobloga

Działacze Legii Warszawa robią wszystko, by na spotkaniu 1/16 finału Ligi Europy z Ajaksem Amsterdam mogli pojawić się kibice. Wysłali więc do UEFA pismo z prośbą o zawieszenie wykonania nałożonej kary.


mimo, że nie przepadam za Legią (ale jeśli chodzi o rozgrywki międzynarodowe to kibicuje wszystkim naszym , nawet lechowi), to ma sens, niedawnemu rywalowi Legii w eliminacjach do LM, Celtic Glasgow, też grozi zamknięcie stadionu w pucharach europejskich, ale Uefa zajmie się tym dopiero w dniu ich meczu z Interem, tak że kibice Celticu zobaczą Inter, a ewentualne kary będą na przyszły sezon w eliminacjach, bo nie wydaje mi się, że Celtowie przejdą Inter.

#uefaeuropaleague #ligaeuropejska #pilkanozna #uefa #legia
  • 13
@Zipperek: wiem o tym, ale karę na Legię dali w trybie przyśpieszonym, ale dla Celticu zwolnili swoje tempo działania. Oczywiste jest to, że Legia nie ma szans z Ajaxem, który jest typowany na zwycięzce Ligi Europy. Niech im dadzą tą karę, ale na przyszłe eliminacje, jak Celticowi. Mecze bez kibiców się ogląda w tv beznadziejnie.
@Zipperek: Problem w tym, że kara uderza w klub, a nie kibiców (i tak obejrzą w telewizji). A to też nie jest tak, że kara zostanie zupełnie zawieszona, bo już był pusty stadion na Trabzonie, więc ew. byłoby to tylko zmniejszenie kary. Choć osobiście nie wierzę w taką możliwość. A ukarać się powinno bydło, a nie klub, który nie ma żadnej możliwości weryfikacji kto jeździ na wyjazdy.
@polik95: Ci którzy doprowadzili do kary to bydło, jeżeli ty udawałeś odgłosy małpy gdy bramkarz Lokeren miał piłkę to tak jesteś bydłem ;] Fakt uogólniłem strasznie i przepraszam jeżeli czujesz się urażony.
@Nosane: Może klub powinien zacząć weryfikować kibiców i robić odsiew? Sam na meczu byłem może ze 2 razy, i za każdym razem czułem się jakbym wchodził do NASA, brakowało tylko RTG i TK czy czegoś nie wnoszę w jelitach, tak to nie powinno wyglądać. Do póki Ci zadymiarze nie ogarną jakie są zasady do póty kluby będą karane i będą płaciły za wybryki. Polskie kluby to już w UEFA recydywa więc
@Zipperek: No to narzekasz na to, że nie ma odsiewu, a potem, że za mocno Cię sprawdzają? To już nie wiem o co ma robić klub. Problem akurat jest w tym, że na ten mecz weszło zarówno dużo ludzi którym biletów nie sprzedał klub, lecz kupili na miejscu, jak i ludzie zupełnie bez biletów. Organizacyjnie nawalił klub z Belgii, a karze się Legię. Jestem jak najbardziej za ukaraniem rasistów, ale nie
@Zipperek: sorry ale dlaczego szukając nici porozumienia (multi-kulti, no nie?) z czarnym człowiekiem nie mogę naśladować wspólnych darwinowskich przodków ( ͡° ͜ʖ ͡°)