Wpis z mikrobloga

@zbii777 no ogólnie #beka jakiś zjazd klasowy na sali rozpraw, zarzucanie sobie kto jest największym ćpunem. I takie tam. Ogólnie ##!$%@? zaczęło się od jakiegoś wyjazdu paczką, a no i jak zwykle jakaś jedna wstaje i dopowiada coś o tym o czym miała nie mówić #norma
@psychiczniee: Serio. I w ogóle fakt jej występowania w tym serialu musiał zostać zaaprobowany przez Krajową Radę Sądownictwa itd.

A, podobno zgodzili się, żeby powstał serial, który będzie kształtować świadomość prawną Polaków. Faktem jest, że proces karny wygląda nieco inaczej w rzeczywistości, ale co do zasady jest to całkiem wierne odtworzenie : p
te historie są jakieś takie nie życiowe, ale w sumie byłoby nudno, jakby były życiowe.. Te rozwody, zabójstwa. To co się dzieje na świecie, ludzie to #psychopaci i nie patrzcie tu na mój #nick ponieważ w porównaniu do sytuacji, które są pokazywane w TV (a i tak nie wszystkie!) to dla mnie jest to śmieszne. Świat schodzi na psy. Niestety. @Ripp1337 dzięki za informacje, naprawde jest interesująca. I dostajesz ode mnie +
@psychiczniee: ciekawostką jest to, że ona sama wymyśla wyrok rozprawy, nie ma tego napisanego w scenariuszu i aktorzy do końca nie wiedzą jak odcinek sie skończy. Sędzina, oprócz tego, że występuje w serialach, prowadzi gościnnie wykłady dla dzieci o tym jak sie zachowywac na drodze itd.
@Wells66 łooo, to ciekawie. #ciekawostkadobra chyba będę to oglądała z większym zaciekawieniem teraz :) chociaż i tak tylko jak #nudy :) ale ciekawostek nigdy za dużo :D to fajnie z Jej strony, że nie zajmuję się tylko dawaniem wyroków, ale też pomaga ludziom zrozumieć pewne kwestie. Co nie zmienia mojego nastawienia, że podziwiam sędziny (kobiety, tak), ponieważ trzeba mieć do tego bardzo mocną psychike. Weź wsadź zabójce za kraty i daj mu