Wpis z mikrobloga

@Braand: obroncy co mecz ryzykuja zalozenie plapki na spalonego, taka gra, najwazniejsze ze skuteczna, bo bylo sporo akcji w ktorych bez takich wyjsc by byli z bramkami do tylu
@Dawidinho8: Serio:) Co z tego, ze go gonia? Wystarczy, ze lobnie bramkarza przy tej pilce i po ptakach. A obroncy od tylu jedynie moga mu #!$%@? kose i na tym sie konczy. Ma taki styl, ktory sprawdza sie w prawie kazdej sytuacji (raz, kiedys udalo sie komus strzelic gola z takiego wybicia) i to inni bramkarze na swiecie zaczynaja go nasladowac a nie on ich. Pilka sie zmienia a Neuer jest
Ja rozumiem gardzić tą całą przesądną podnietą nad Neuerem (top3 w ZP to śmiech), ale wyzywać go od razu od żałosnych i pajaców, to już niektórym się ładnie w głowie gotuje. XD

szanuj i podziwiaj Neuera


opinia publiczna zostaje o nim przesadzona, nominacja do TOP3 z kosmosu


jacys fani Barki przez to teraz piszą, że Neuer teraz złota piłka, nie CR


zacznij hejtować Neuera


XD
@udgz: Ty mówisz o ogóle sytuacji, ja o tej konkretnej. Tutaj widać że 17 z Bayernu (Boateng?) już wyprzedzał napastnika i by mu piłkę wybił, ale odsunął się bo Neuer 'nadlatywał'. Jak dla mnie to kompletnie zbędne wyjście, wręcz ryzykowne. Raz że przy tak stykowej akcji można nabawić się kontuzji, dwa że przeszkadza obrońcom w skutecznej interwencji, trzy że zostawia bramkę pustą. Dla mnie wygląda to jak popisów z podwórka. Jakby
@udgz: "Ja rozumiem gardzić tą całą przesądną podnietą nad Neuerem (top3 w ZP to śmiech), ale wyzywać go od razu od żałosnych i pajaców, to już niektórym się ładnie w głowie gotuje. XD"

Kto go wyzywa? Ja go tam lubię za tę grę i najchętniej to mu bym wręczył ZP ... ale też czekam na to aż kiedyś popełni błąd i po cichu liczę, że będzie to mecz z nami :)