Wpis z mikrobloga

INFO OD KOLEGI, PROŚBA O POMOC

Jeśli możecie mireczki wyplusujcie chociaż do gorących, szansa, że więcej osób zobaczy.

________________________

Dziś (16.12.2014) koło godziny 10 w Ząbkach zaginął mój Dziadek nazywa się Edward Zawadzki Wyszedł z domu w ciemnym swetrze z białymi elementami, kapeluszu i kapciach .

Dziadek ma Alzheimera, nie pamięta jak się nazywa, ani gdzie mieszka. Proszę o pomoc, udostępniajcie to zdjęcie! Jeśli ktoś go widział bardzo proszę o wiadomość. Każda informacja może okazać się cenna.

Można pisać do mnie na priv albo do kolegi na fb https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10205791734376080&set=a.1887700555747.111366.1338435163&type=1&fref=nf

#warszawa #zabki
cielo - INFO OD KOLEGI, PROŚBA O POMOC

Jeśli możecie mireczki wyplusujcie chociaż do...

źródło: comment_3UFhcBNCY80xZNBA0QJBym5GpgP4qvge.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@cielo: wróci w jasnym swetrze ;) odpicowany, belmondo i w ogóle, pewnie chciał z życia skorzystać. A tak na powaznie to łap plusa. Życzę Ci aby się odnalazł cały i zdrowy.
  • Odpowiedz
@cielo: ale fajny dziadziuś :( nie mam nikogo znajomego w Warszawie, ale daj znać czy się znajdzie cały i zdrowy ( a na pewno tak będzie!). trzymaj się!
  • Odpowiedz
@cielo: w takich chwilach doceniam nieuleczalnego czerniaka, grasiczaka, albo kiłę trzeciorzędową, nudne są te choroby, ale spoko są jakby nie patrzeć, dają trochę pożyć a potem umierasz a Alzheimer? #!$%@?. Jakbym miał zapomnieć swoje całe życie... To gorzej jak umrzeć. Umiera się i nic już nie ma, a tu żyjesz z tym... Nawet Hitlerowi bym nie życzył Alzheimera.
  • Odpowiedz
@cielo: Ja #!$%@?. Czemu teraz niby nie jest to śmieszne? Nie rozumiem.

Żart to tylko żart. Ludziom żarty zaczynają przeszkadzać, kiedy ich to dotyczy.

Np. żarty o raku - kolega nieraz opowiadał tego typu kawały, a kiedy zachorował jego dziadek i jak kiedyśtam rzuciłem żart o raku to od razu "to nie jest śmieszne, rak to poważna sprawa".

No ja #!$%@?, hipokryci.
  • Odpowiedz