Wpis z mikrobloga

Prace nad gigantyczna (3 x XL) mapą do Heroes III ida pełna para! Nie zmienia to faktu, ze zostało jeszcze całkiem sporo do zrobienia, ale do rzeczy.

Dla niekumatych oczywiscie pozdro i odsylam do poprzednich wpisow, a dla wtajemniczonych i glodnych nowosci mam pierwsza porcje zdjec prosto z gry (dzis tylko 3 niewielkie lokacje).

1) Do tego miejsca mozemy teleportowac sie z jednej z wysepek porozrzucanych na mapie, a znajdziemy tu wiele ciekawych skarbów (tutaj rodzi sie pytanie, czy po 1 dla kazdego gracza, czy namioty klucznika lepiej poumieszczac na srodku mapy i kto pierwszy ten lepszy, aczkolwiek samo przyjscie tutaj wymaga sporo gimnastyki, wiec obstaje przy pierwszym.), oraz jest to jedno z niewielu połączeń powierzchni z "Lochami" i tajemniczym pomaranczowym graczem komputerowym, ktory beztrosko hasa po tych terenach. Przejscie w dalsza czesc labiryntu korytarzy wymagac bedzie conajmniej przywolania okretu, spaceru po wodzie, badz magicznych artefaktow :). (2nd pic.)

2) Jak juz wspominalem, dla kazdego cos milego. Jeden z graczy ma calkiem niedaleko do gor z siedliskami najsilniejszych potworow w grze. Jeszcze inny ma smoki krysztalowe, a kolejni beda mieli inne udogodnienia "w poblizu" swoich zamkow. Oczywiscie nie dostana na dzien dobry pro uber armii, ale w dalszej fazie rozgrywki ich "przewaga" bedzie polegala na logistycznym ulatwieniu w rekrutacji danych stworzen, czy posiadaniu wiekszej ilosci danych kopalni itp.

3) Ostatnie zdj. przedstawia czesc terenu "neutralnego", niezamieszkanego przez zadnego z graczy, o ktory najprawdopodobniej bedzie toczyla sie walka. Walka o zloto, troche jak walka o rope w dzisiejszych czasach. Moze ktos z Was zauwazy fajny myk, na przedostanie sie do porozrzucanych kopalni bez walki ze straznikami ;) (nie wymaga to dobrej spostrzegawczosci :D)

Standardowo zachecam do komentowania, obserwowania tagu, plusowania (), proponowania rozwiazan, lokacji, questow itd.

Jesli nie chcesz, zebym Cie wołał, napisz mi o tym :)

@marcin100895: @arsky: @tomcioPL: @gopix: @Lipathor: @danielet: @Qfarcowy: @Fibi07: @progreso: @CoffeeBreak: @butters1210: @Gorthin: @Keygan:

no elo.

#borsuczamapa #heroes #staregry #turowki #klasykagier #oswiadczenie #heroes3 #homm3 #mapy
Borsuk_Miodowy - Prace nad gigantyczna (3 x XL) mapą do Heroes III ida pełna para! Ni...

źródło: comment_Kxh9xHD4wZ40jFTrBGZodLZjlWOuHJZi.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Borsuk_Miodowy: Ja osobiście na ostanim zdjęciu na tym jeziorze, obok zwężenia przy butelce na listy dałbym jakąś ukrytą walkę z silnymi stworzeniami. Taka kara za cwaniactwo :D No ale skoro już o tym powiedziałem, to nie będzie niespodzianki.
  • Odpowiedz