Wpis z mikrobloga

Mirki z #modameska i #ubierajsiezwykopem widzieliście gdzieś sensowną krótką granatową bosmankę (czy tam peacoat)? Łaziłem po sklepach stacjonarnych we Wrocławiu i pomimo tego że kurtki zimowe powinny być w sklepach nie ma nic fajnego. Polazłem do tkmaxxa i też pusto. Kurde. Przejrzałem allegro-nie ma. Zaglądałem na stronę bytomia-niby jest jedna ale prawie 9 stówek. Trochę za dużo bo poza 5 wolałbym nie wychodzić. W ogóle im mniej tym lepiej chyba że zobaczę coś super. Jestem na tyle zdesperowany w poszukiwaniach że chyba po jakichś ciuchlandach się przejdę może coś gdzieś trafię.

#bosmanka #peacoat
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@thewickerman88: Poletzam, jak masz jakieś lumpeksy dowożące z UK, jest bardzo duża szansa na ładną bosmankę albo dłuższy płaszcz (dyplomatkę), który możesz sobie potem skrócić.
  • Odpowiedz
@netes: patrzyłem na stronie, są super ale nie ma rozmiaru (z moimi wymiarami tylko s)

@xionc: No właśnie przejrzałem sobie mapkę wrocławskich lumpeksów i chyba zrobię sobie objazd, szczególnie że najbliższe dwa dni mam wolne i do pracy dopiero w piątek na dzień.

@Duumin: dam znać, przyda się jeśli ktoś będzie szukał.
  • Odpowiedz
@KurczokMarengo: Dypolatki są strasznie długie. Może być krótka , garniaka pod spodem raczej nie będę nosił-tylko koszule i swetry. (plus jestem niski) Byłem we Wro w pasażu Grunwaldzkim i nie było nic ciekawego, w ogóle HM tam jeśli chodzi o męski jest do d--y, poszedłem do stacjonarnego obok rynku bo tam jest duży sklep z całym piętrem męskim i cholera remont, piętro zamknięte. Jutro robię rundkę po ciuchlandach i pojadę
  • Odpowiedz
@Duumin: Znalazłem i wołam. Kupiłem w Mango. http://shop.mango.com/PL/p0/mezczyzna/odziez/kurtki/we%C5%82niany-peacoat/?id=33027001_02&n=1&s=prendas_he.cardigans_he&ident=0__0_1420630557635&ts=1420630557635 teraz jest przeceniona na 139zł. Jak za tą cene bardzo spoko. (60% wełna czyli takie minimum żeby nie było zimno, zobacze niedługo jak da sobie radę). Wymiary zgadzają sie ze stroną (mam trochę ponad 100 w klatce, wziąłem rozmiar M) tylko rękawy są za długie o jakieś 4-5 cm (niski jestem).
  • Odpowiedz