Wpis z mikrobloga

Jak ostatnio skislem na #silownia, to glowa mala.

Przebieram sie w szatni elegancko po treningu a tu wbijaja dwa takie karki, nie jakies #mikrokoksy tylko ogromne lochy, spompowane tak ze kablami mogliby mnie udusic. W kazdym razie, wchodza, oczywiscie pada prawilne "czesc", po czym wracaja do rozmowy:

-stary, nie uwierzysz jaka ksiazke ostatnio odkrylem! Malo znany katalonski pisarz, ktory glownie jest artysta gitary klasycznej ale przy okazji pisze cudowne nowele. Tak sie zaczytalem ze mi 5 stron zostalo wiec dzis na rowerek musialem wziasc pierwszego lepszego dana browna, a wiesz ze nie lubie takiej literatury.

Na co drugi:

-nie marudz, podczas cardio nawet dan brown moze byc pasjonujacy.

#!$%@? mi mozg.

#truestory #coolstory #heheszki
  • 46
  • Odpowiedz
@Shanikot: Nie czytałem. Właściwie w ogóle jestem mocno w tył jeśli chodzi o iberyjskojęzyczne książki. Chyba tylko „100 lat samotności” zacząłem za licbusa i nawet nie skończyłem. Polecasz? Na lubimyczytac.pl ma zupełnie niezłe opinie w sumie.

A no i jeszcze jakieś opowiadania Borgesa sobie przypomniałem.
  • Odpowiedz
@kamdz: Można dbać o siebie dla zdrowia. Dźwiganie ciężarów poza skalę użyteczności jest objawem kretynizmu. Tak... Pompowanie dla wyglądu jest przejawem choroby psychicznej.
  • Odpowiedz
@david_hasselhoff: Aż mi się przypomniało. Znam takiego jednego dresa, ot - dres jak dres, a to na meczyk pójdzie, a to na browarka i tak dalej. Ostatnio zainteresowałem go... czytaniem. Zaczął od "Trzech panów w łódce nie licząc psa" Jerome K. Jerome, potem Metro 2033 Glukhovskyego, Dziennik Snajpera i jakoś to poszło. Mam teraz wyedukowanego dresa posługującego się piękna, barwną polszczyzną. Win. Win. Win.
  • Odpowiedz
  • 5
@david_hasselhoff: Kiedyś chodził na moją siłkę typ, który wyglądał jak #!$%@? Hulk Hogan, tylko z krótkimi włosami. Kiedyś wchodzę z różowym do jakiegoś pubu, a tam akurat koncert bluesowy. I kto popyla na gitarze? Koks z mojej siłki!
  • Odpowiedz
Można dbać o siebie dla zdrowia. Dźwiganie ciężarów poza skalę użyteczności jest objawem kretynizmu.


@ehotei: A jak w "skali użyteczności" plasuje się Twoje siedzenie na wykopie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz