Wpis z mikrobloga

Chodziłem tam z 10 lat temu, przeglądałem galerię, żeby zobaczyć co tam słychać.


@waszczek: spoko spoko, po prostu odniosłem wrażenie po Twoim tekście jakby to się działo teraz. Nie zachowałeś spójności czasowej( ͡° ͜ʖ ͡°)
@waszczek: @92Gruszka:

faktycznie mogłeś się nie zorientować, że w międzyczasie szkoła przyjęła imię JP2, a wydarzenie na zdjęciu jest związane z patronem

Najsłynniejsze wypowiedzi Jana Pawła II od kilku dni wiszą w różnych miejscach szkoły. Wszystkie klasy przygotowują plakaty, a głównymi ich tematami są Światowe Dni Młodzieży oraz pielgrzymki Jana Pawła II do Polski.


16 maja odbędzie się w PGGS-ie Powiatowy Konkurs Recytatorski poświęcony życiu i twórczości Jana Pawła II,
@waszczek: Hah , moja stara gimbaza na wykopie , wspomnienia wracają .... Jest to bardzo religijna szkoła ( im Jana Pawła II ) pamiętam jak raz na lekcji religii ja lvl 14 siedzę w 1 ławce bo coś tam odwaliłem i były dziewczyny które brały udział w konkursie (nie pamiętam dokładnie na jaki temat ) ale jeden plakat moją uwagę zwrócił krzyż a na nim chleb ( chleb - symbol Jezusa