Wpis z mikrobloga

@Grizwold: nie no, tutaj akurat to nie jest tak źle... znam przypadki, że "deska" dwa razy większa od łososia, a tutaj bym się nie wkurzał bo jednak muszą walczyć jakoś z tamtymi od idiotycznie wielkich opakowań. Zresztą, deseczka musi mieć stałą wielkość dla kilku produktów pewnie.
@sebobik: @smsrampage: Wiem ile brałem, bo już nie raz kupuje tego łososia. No ale mimo wszystko to uczucie, że jestem oszukiwany pozostaje. Podobnie wiele produktów w Żabkach, Minutkach i innych Freshach tak samo jest pakowane. Ostatnio też kupowałem steki w biedrze - identyczny zabieg. Opakowanie o wiele większe niż produkt a etykieta tak ustawiona, że dodaje wizualnie 30-40%

Moim zdaniem to zwyczajnie nieuczciwe podejście.
@Grizwold: no ale gdzie tu jakiekolwiek oszustwo? Masz napisane ile produktu kupujesz i tyle dostajesz. Co innego, gdyby waga nie zgadzała się z tą podaną na opakowaniu. Całkiem możliwe, że produkują takie same opakowania dla kilku różnych produktów, dlatego 'na zapas' muszą być większe.
@Grizwold: zgadzam się, że taka praktyka jest #!$%@? ale nie zgadzam się, że została tu zastosowana. Żadne opakowanie, żadnego produktu nie jest wypełnione po brzegi - nawet wody nie leją pod zakrętkę... i tutaj jest podobnie - łosoś zajmuje prawie całą deseczkę i jest spoko. Wg mnie.