Wpis z mikrobloga

@D3lt4: W jaki sposób Pendolino ma być szybsze na tej trasie, skoro obecnie cała ona ma maks. 160 km/h. W przyszłym roku będzie zamontowana sygnalizacja kabinowa, będzie na 40% trasy prędkość 200 km/h, do tego Pendolino pojedzie szybciej na łukach niż składy wagonów, to różnica będzie wyraźna.

Co do porównywania Pendolino i Darta: http://pokazywarka.pl/ke8uer/
  • Odpowiedz
@D3lt4: Napisałem, co myślę o takich gościach jak ty. Ale pomyślałem, że nie jesteś wart bana i kliknąłem "anuluj".

Łagodząc ton wypowiedzi, mam radę.

Jak kolejnym razem spróbujesz interpretować jakieś fakty, to skorzystaj z innego aparatu niż ten, który wydaje ci się, że masz między uszami.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@GrzegorzSkoczylas: Nie wiesz do kogo piszesz w Internecie i takim chamem być nie musisz. Bo tak możesz sobie gadać do kolegów jak Ci pozwolą. Swój wpis oparłem na dotychczasowej wiedzy. I link @kakaowymistrz ją poszerzył. A Twój komentarz i @kobietanawykopie nic nie wnoszą i są mniej wartościowe niż moje bzdury i populizm z ignorancją.
  • Odpowiedz
@D3lt4: komentarz @kobietanawykopie przecież wiele wnosi. Sam nie wiedziałem, że aktualne 2:57 z Gdańska do Warszawy nie jest docelowe i już za rok ma być 2:37. Mój brat się strasznie zdziwił jak usłyszał, że za śmieszne pieniądze może w 3 godziny na luzie dotrzeć z Gdańska do Warszawy.
  • Odpowiedz
@D3lt4: w sensie: jak się postarasz i kupisz kilka tyg wcześniej

np na 5 stycznia to dostaniesz bilet za 49zł

a ekspres kosztuje >100zł
  • Odpowiedz