Wpis z mikrobloga

No hej Miraski, obiecałem, że na koniec roku będzie jeszcze petarda w testach? No obiecałem. No to mała zapowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiem, że zawsze odpowiadam na pytania testówek, które tu publikuję, ale tym razem wyjątkowo nie jestem w stanie nic powiedzieć. Auto testował i fotografował kolega. Ja bliżej tego kalibru egzotyków będę od stycznia. Obiecuję, że będzie jeszcze grubiej i nie zabraknie krótkich relacji z jazd oraz gadżetów specjalnie dla Mireczków ( ͡ ͜ʖ ͡)

Żeby nie było, że się obijam ze swoimi materiałami dla Was, to już w przyszłym tygodniu skrobnę coś o swoich kilku dniach spędzonych z Caymanem S.

Wincyj o testach i pracy dziennikarza motoryzacyjnego? Obserwuj mój tag #mzcars lub po prostu mnie.

Miłej soboty Miraski :)

#samochody #motoryzacja #ferrari #carboners
Pobierz Dziekan5 - No hej Miraski, obiecałem, że na koniec roku będzie jeszcze petarda w test...
źródło: comment_2lHZGl097nhJc8hiNlEbZW1nO70M3aT5.jpg
  • 14
@anonim1133: Egzotyki takiego kalibru są albo na dosyć krótko, albo #zagranico więc ze względu na reazliację materiału nie jest to takie proste. Natomiast rozważam zrobienie mirkowego konkursu, jak będziemy mieć w kolejnym sezonie jakieś Porsche. Te auta są już na kilka dni, więc jest więcej czasu i mógłbym jednego zwycięzcę przewieźć. Z tym jednak musimy zaczekać do powrotu ciepłych dni.
@Magik_Antonio: Ja wierzę temu czego sam doświadczyłem za jego kierownicą oraz Chrisowi Harrisowi, który był zachwycony chyba równie bardzo, co ja. Natomiast Jeremyego zawsze traktuję z przymrużeniem oka.

Czy to dobre auto, czy złe to już kwestia indywidualnego podejścia, ale na pewno nie nazwałbym Caymana gorszą 911, bo to po prostu zupełnie inne auto.