Wpis z mikrobloga

Jeszcze 3 lata temu byłem zakompleksionym 19 latkiem z olbrzymim piętnem wyprodukowany przez ciągłą krytykę rodziców. Dziekuje Bogu ze uciekłem na studia ! Dzięki znajomym odbudowalem swoje malutkie ego. Sytuacja finansowa zmusiła mnie do pracy jako barman, dziekuje po raz kolejny, poprawiłem swój kontakt z ludźmi i co najważniejsze rozmowa z dziewczynami nie sprawia mi juz problemu. Od roku jestem sędzią piłkarskim, nie było łatwo, wziąłem dupę w troki. Świadomość moich umiejętności pozwoliła mi czuć sie pewnie na boisku, a co w późniejszym czasie przełożyło sie na życie codzienne ! Dzisiaj jestem szczęśliwym człowiekiem który cieszy sie życiem każdego dnia ! Dziekuje dziękuj dziekuje ? Komu ? Temu u góry i Sobie ! Ta duża litera S to nie przypadek ! warto czasem wyjść na przeciw swoim dolegliwoscią !
  • 9
Jeszcze 3 lata temu byłem zakompleksionym 19 latkiem z olbrzymim piętnem wyprodukowany przez ciągłą krytykę rodziców. Dziekuje Bogu ze uciekłem na studia ! Dzięki znajomym odbudowalem swoje malutkie ego. Sytuacja finansowa zmusiła mnie do pracy jako barman, dziekuje po raz kolejny, poprawiłem swój kontakt z ludźmi i co najważniejsze rozmowa z dziewczynami nie sprawia mi juz problemu. Od roku jestem sędzią piłkarskim, nie było łatwo, wziąłem dupę w troki. Świadomość moich umiejętności