Wpis z mikrobloga

Dziś na Netflix premiera nowego serialu: Marco Polo #marcopolo. Oczywiście całej serii od razu. W sieci zdaje się jeszcze nie ma, ale obejrzałam pierwsze 20 minut i robi wrażenie. Świetna czołówka, mega rozmach, choć trochę razi, że wielki Khan mówi po angielsku. Poza tym myśle, że jeśli utrzyma poziom to będzie niezła rzecz dla fanów Gry o Tron i nie tylko. Pierwszy odcinek kosztował chyba z 12 mln dolarów i to na serio widać. Ale jak mówię - to tylko po 20 minutach a pierwszy odcinek trwa godzinę :-)

#seriale #netflix #marcopolo #premiera #kultura #graotron
  • 24
@maciekpod: A to tak. Ale szybko się zorientowałam, ze nie zaznaczyłam. Jeśli się załapałeś przed edycją i ci to zrobiło różnicę to sory. Poza tym, bez spoilera powiem ci, że dobrze to się ogląda. Drażni może tylko, że wszystko jest bardzo na serio, humoru zdaje się zero, ale realizacyjnie stoi na poziomie filmowym. Podoba mi się też ten Lorenzo Richelmy jako Marco.
@maciekpod: Trochę by mogło być :-) Choć oczywiście nie ma musu. Natomiast myślę, że to jednak nie jest druga GoT. Dużo orientalnych klimatów i wschodnie sztuki walki. Piękne zdjęcia. Na razie trzyma poziom, oglądam jednym ciągiem już 3 odcinek :D