Wpis z mikrobloga

Żadnego info nie znalazłem, oczywiście naciągneli mojego ojca, ale wypowiedzieliśmy umowę w przeciągu iluś tam dni i nie było żadnych z tym kłopotów. Na dwoje babka wróżyła, może legitna, może nie. Coś tam mówią o dotacjach unijnych bla bla bla, więc może rzeczywiście coś tam ogarnęli, żeby było taniej, ale z drugiej strony typ który przyszedł sprawiał wrażenie typowego naciągacza. Podsumowując: nie mam pojęcia.
To nie jest żadna lipa, a nasi przedstawiciele to nie naciągacze !

Sam jestem jednym z nich :)

W związku z ustawą anty monopolową, od niedawna można zmienić sprzedawcę gazu.

Po upadku monopolu PGNiG, nadal niewiele osób wie co się dookoła nich dzieje na rynku gazowym.

Nasza firma posiada niższe stawki za paliwo gazowe, niż sprzedawca z Kasprzaka.

Dystrybutorem jest nadal "GAZOWNIA" PGNiG, czyli ten sam inkasent, ta sama obsługa techniczna.

To
Historia z dzisiejszego poranka z konsultantem Błękitna Energia:

Koleś chodzi i namawia na podpisanie umowy obniżającej rachunek za gaz. Niestety matka wpuściła go ale byłem na tyle czujny aby kolesia od razu wyprosić. Najpierw nie chciał wyjść i się stawiał ale po chwili wylazł a za bramą jeszcze mnie zwyzywał, charknął na zol i powiedział, że jak jestem taki mądry to żebym do niego wyszedł :D Po chwili poszedł. Przekażcie rodzicom, żeby
Ja dla odmiany chciałabym pochwalić firmę :) Nie mam tego w zwyczaju, ale zaimponowało mi podejście do klienta. Rodzice podpisali umowę kilka miesięcy temu, oczywiście byłam za natychmiastową rezygnacją! Dwa dni po podpisaniu formularza otrzymaliśmy telefon, przedstawiliśmy swoje zarzuty i wypowiedzieliśmy umowę - nie było z tym najmniejszego problemu, po tym telefonie nikt już rodzicom nie zawracał głowy. Kilka tygodni temu mąż siostry zdecydował się na podpisanie umowy, teraz czekamy, zobaczymy ile
@BlekitnaEnergia @dlolb:

Właśnie #!$%@?łem takiego gogusia któy chciał coś sprzedać mojej mamuśce.

Nie wyrzuciłem go ze względu iż czarno na białym stwierdziłem że to naciągacz, lecz był strasznym bucem i był agresywny i niemiły. Umowę uznał za oczywistość i zaczął wszystko wypisywać i spisywać dane.
NIE WIERZĘ W LUDZI, JAK MOŻNA PISAĆ OPINIE NIE KORZYSTAJĄC Z PRODUKTU? przyznam się, że jak przyszli do mojej mamy też nie byłam przekonana, jednakże przedstawiciel był całkiem miły i wydawał się wiarygodny. Mama jak to mama, jak słyszy słowo oszczędności od razu podpisuje. Ja stwierdziłam, że czas pokaże i to co mówili okazało się PRAWDĄ. Faktycznie mama płaci mniej, ja teraz się przeprowadzam, też będę chciała skorzystać z ich usług. Osobiście
MagdaD85 i jak tam szwagry z Błękitną ?? są oszczędności?

dzisiaj Dziady nas naszły, niestety ojciec dał im nadzieję i teraz nas odwiedzają, podnieciłam się nie zdrowo i nawarczałam że jak będę potrzebować to ich sama znajdę a tymczasem to jeszcze raz tu przyjdą to zgłoszę na policję że mnie nachodzą i nękają...

zastanawiające jest to że trudno jest coś o nich znaleźć, z tego co znalazłam odnośnie ceny to gwarantują ją
Zgadza się wiocha straszna. Nie szukać tam pracy. Przydzielają "opiekuna" którym mówi do ciebie "wio" (mobbing na rozmowie kwalifikacyjnej?) albo klnie przy twojej obecności. Czy tak się postępuje wobec osoby którą widzi się pierwszy raz? Pewnie mają takie standardy przy sprzedaży. Nie potrafią poprawnie sformułować ogłoszenia o pracę i marnują ludziom czas. Obsługa klienta to domokrąstwo?
@dlolb:

Czy wy ludzie jesteście jacyś bez mózgu? - jak można oceniać Błękitną energie i nazywać ludzi którzy dla nich pracują oszustami bez podpisania umowy i otrzymania rachunków? Mamy XXI wiek każdy Polak ma prawo obniżyć sobie ceny i to nie jest żadne oszustwo. A Ci co chcą być dalej oszukiwanie niech dalej przepłacają u PGNiG! :-D

Sama zmieniłam sobie sprzedawce gazy i prądu na Błękitną energie i jestem zadowolona, w
Uwaga na tą firmę!

Przy podpisywaniu umowy nie przedstawiają wszystkich informacji (np. opłat za zerwanie umowy) a umowy podpisywane są na 3 lata

Wszystkie pochlebne komentarze są pisane z nowych kont z jednym wpisem.
sprawdziłem, jest ok :) fajna sprawa PGNIG ma obecnie cene 0,10863 a do umowy którą moi rodzice podpisali w czerwcu mieli 0,11616. I co się okazało teraz otrzymali 0,10843 i na sezon grzewczy od Energetyczne Centrum ( błękitna energia) mamy niższą ceny :) Polecam dobry wybór :)