Wpis z mikrobloga

Mircy, spece od #android. Przesiadłam się z IPhone na Experie Z3. Czy jest tak jak w IOS możliwość ustawienia 3 języków jednocześnie i zmiana na klawiaturze w momencie wpisywania, czy muszę za każdym razem zmieniać ustawienia całego telefonu??? Z góry dzięki za pomoc!
  • 15
@vanda_el: większość klawiatur ma opcję przełączenia się w locie (rozpoznaje 3 języki na raz). Niektóre umożliwiają wybór, w jakim chcesz akurat teraz pisać.

Spróbuj na start SwiftKey albo TouchPal X
Zainstalowałam swift key i rozwiązało to poniekąd mój problem z przewidywaniem tekstu i autokorekty. Zobaczymy jak się będzie sprawował rozpoznawanie języka. Swoją drogą appka z 2 dodatkowymi językami to ponad 30MB, mógłby Android zastosować rozwiązanie z IOS :)
@vanda_el: Na 4 urządzenia z androidem w każdym w stockowej klawiaturze mogę zmieniać język w locie. A w wersji chyba od KitKata wystarczy zrobić swipe na spacji żeby przełączyć język.
@wszystkiefajnenickisazajete: ja nie narzekam ja po prostu dostrzegam wady i zalety obu systemów. Gdybym tak kochała IOSa to bym nie próbowała z Androidem. IPhone mam dalej jako telefon do zabawy, do pracy się jednak nie nadaje ze względu na brak możliwości zarządzania plikami i tyle :)
@vanda_el: jak w wpisujesz (pokaże Ci się klawiatura) to w pasku statusu masz ikonkę/powiadomienie o możliwości zmiany klawiatury, naciskasz to, pokazuje Ci się menu wyboru, wybierasz i masz inna klawiaturę (dla innego języka)