Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Mireczki. Dziś po raz kolejny jade do pracy szczęśliwy - chociaż niezła praca to dopiero połowa szczęścia... Druga połowa szczęścia to #rozowypasek z którym chcesz dzielić życie i z którym się rozumiesz jak z nikim innym. Jest to coś pięknego. I tego życzę wszystkim Mirasom i Mirabelkom z całego serca.. Takie #feelsy z samego rana i #dziendobry
  • 40
  • Odpowiedz
@Ciepla_Kupa: pomimo swojego wieku 28 lvl juz się myślę dosyć sporo nauczyłem życia i ono mnie też trochę nauczyło, także to jest wiadome ze takich komentarzy nie biorę pod uwagę.
  • Odpowiedz
@chup: wcale taki nie jestem, ale gość powyżej udaje wielkiego biednego a co się okazuje zgrywa zdjęcie każdej dziewczyny z wykopu i próbuje być fajny np poprzez wstawianie zdjęć (choć wiadomo co najlepsze te zdjęcie było fejkowe) na 4chana. Powiedz mi czy ktoś taki jest normalny?
  • Odpowiedz
@Ciepla_Kupa: są ludzie którzy żyją normalnie i stulejarze ale pisząc na Mirko trzeba się liczyć z tym ze trafisz na wiele różnych zdan. Pozytywnych i negatywnych i tez takich które nic nie wprowadzają do wpisu.
  • Odpowiedz