Wpis z mikrobloga

Wykopowi programiści i developerzy!

Jest pomysł, tylko brakuje umiejętności. Próbowałem i poległem.

Bardzo przydatny byłby "magazyn" spamlist. Chodzi o to, że każdy zainteresowany wykopek mógłby się dopisać do interesujących go spamlist (roboczo stworzyłem taki formularz ale to tylko zgrubny zarys. do tego lepiej zastosować logowanie przez wykop), a osoby chcące wołać, po wybraniu odpowiednich list uzyskiwałyby gotowe, podzielone po 20 (czy ile osób na raz mogą pomarańczki lub bordowi wołać) nicków pakiety do wołania.

DLACZEGO? PO CO?

Wiele osób obserwuje dużą ilość tagów, albo tagi w których posty pojawiają się masowo. Stąd też nawet obserwowanie jakiegoś tagu "wołającego" często nic nie daje, bo ginie on we wszystkich innych. Niestety ani #maciej ani #nowymaciej chyba nie kwapi się do stworzenia czegoś w stylu "ulubione tagi" lub wyróżnienia powiadomień z rzadko używanych tagów. Dlatego wołanie po nicku trafia dużo celniej i ma większą siłę. Ale zarządzanie i dzielenie się spamlistami "ręcznie" jest raczej niewygodne.

Wiem że jest kilka osób, które tworzą różne boty lub narzędzia związane z wykopem, może ktoś podpiąłby to pod swoje projekty? Sława i powodzenie u #rozowepaski gwarantowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#webdev #programowanie #wykop #pomysl
  • 7