Wpis z mikrobloga

Dostałem właśnie niesamowitego #!$%@?, dbam o to, żeby rachunki na telewizję i internet były opłacone i przychodzi żądanie zapłaty na 2 stówy. Dzwonię do mamy, mówię, że taka i taka sprawa, że ktoś sobie zaczął korzystać z VOD. Co się okazało? Krzyk, że "ZA DARMO ROZDAJO A TERAZ PŁACIĆ KAŻO? ZŁODZIEJSTWO!!!!1111", tłumaczę, że przecież tam wszystko jest napisane i jak coś zaoferowali za darmo (czasem się zdarza) to nie znaczy, że można sobie oglądać trylogie wszystkich żałosnych filmów. Oczywiście już złość na mnie, że bronię firmy, tłumaczę, że dała się #!$%@?ć bo jeszcze specjalnie SMSy z kodami na telefon przychodziły i nastąpiło rozłączenie. Trochę mnie to #!$%@?ło bo tłumaczyłem milion razy na jakiej zasadzie to działa i żeby z tego nie korzystać.

Oczywiście teraz zamiast akademik opłaci się #!$%@? kaprysy oglądania gówno wartych filmów.

Na Wigilię będziemy #!$%@?ć wypożyczone filmy w stylu "pamiętniki z wakacji". Cudownie. Ktoś chętny na wspólny seans?

#oswiadczenie #gorzkiezale ##!$%@? #sadstory
  • 5
@empeash: po prostu te 200 zł boli, pomyśl sobie ile możesz za to kupić jedzenia, mógłbym zrobić Wigilię dla siebie i Ciebie, albo ile prezentów dla dzieciaków możesz zrobić objeżdżając rodzinę, przecież to co najmniej po bombonierce dla każdego by starczyło.