Wpis z mikrobloga

Mirki obeznane w temacje kamerek sportowych (pseudo gopro) mam sprawę, bo bratowa chcę kupić bratu (mężowi) na święta jakąś i wiem, że kiedyś był hype na #sj4000 a dzisiaj przeglądając sklep zauważyłem w tej cenie #rd990c i którą z tych dwóch kamerek polecacie bardziej?

RD990c ma prawilne 60 klatek, czy co druga klatka jest podwójna?

A może ktoś poleca całkowicie inną kamerkę sportową?

Znalazłem obie w sklepie vat19.pl za około 350zł (i to chyba max cena jaką chce dać) - prawilny sklep, czy macie inne propozycje gdzie kupić? - zakup od maj frendów nie wchodzi wgre.



#kiciochpyta #kamerasamochodowa
Pobierz sirgorn - Mirki obeznane w temacje kamerek sportowych (pseudo gopro) mam sprawę, bo b...
źródło: comment_2Y2oQTYScBr8GbQPP27paNEExTAJm920.jpg
  • 9
@bleki: jest, ale dużo droższa. W tym sklepie 700 zł, a GoPro zaczynają się od 500 zł (entry level)

@Akuku69: Przy okazji na stronie producenta zauwazyłem, że rd990c nie ma 720p 60klatek, więc w opisie na vat19 jest błąd ;) Czyli zostaje przy sj4000 póki co.
@sirgorn: uważaj na podróbki się poczytaj czym się różni od oryginału. Mam swoje i jestem zadowolony bardzo, sprawdza się jako uniwersalna kamera i do auta i na motocykl i do nurkowania. Jakoś zajebista nawet na tv 42''. O tej drugiej kamerze się nie wypowiadam, nie miałem, nie korzystalem