Wpis z mikrobloga

No więc taka sytuacja.

Strasznie nie miałem dzisiaj ochoty iść powyciskać, jakieś takie zimowe przesilenie, ale jednak zmusiłem się, wypiłem przedtreningówke i poszedłem. Przed samym wyjściem na siłkę przeczytałem, że CDProjekt przesunął datę premiery Wiedźmina i akcje polecą jutro na łeb na szyję. Później czekałem 20 minut na wejście, po czym okazało się, że chłopy stoją i praktycznie gówno robią, a cały podest wolny.

Wchodzę, łapię 60kg na rozgrzewkę, nawet nie poczułem ciężaru. 100kg, to samo. Coś jest nie tak, za łatwo idzie. Przez to całe skumulowane #!$%@? i preworkout czuje się jak na jakim speedzie. 120kg, 140kg, #!$%@? będzie rekord. 150kg, 160kg, 170kg no i poszło 180kg! :D aktualny PR mam 183kg, ale przy bodajże 5kg więcej wagi z tego co pamiętam, bo było to dawno temu. Jak zejdę do 70kg i utrzymam ten sam poziom siły to pęknie x2.5BW (ʘʘ)

Myślę, że gdybym opuścił te 150kg i 170kg, a 120kg i 140kg robił po 1 powtórzeniu to miałbym siły na 185kg. Był jeszcze zapas. Może kolejnym razem.

Całość zwieńczyłem "prawie" crossfitowym dobiciem.

(og – over grip; mg – mixed grip)

Barbell Deadlift

60 kg x 10 reps (og)

100 kg x 10 reps (og)

120 kg x 5 reps (og)

140 kg x 3 reps (og)

150 kg x 2 reps (og)

160 kg x 1 reps (mg)

170 kg x 1 reps (mg)

180 kg x 1 reps (mg)

100 kg x 10 reps (og)

100 kg x 10 reps (og)

100 kg x 10 reps (og)

Standing Barbell Shoulder Press (OHP)

50 kg x 13 reps

50 kg x 12 reps

50 kg x 7 reps

Dodam jeszcze, że cały trening robiłem na ~500kcal o godzinie 13, co tylko potwierdza dwie moje tezy:

- ćwiczy mi się dużo lepiej na czczo (tym razem prawie) – mam więcej siły i wytrzymałości

- przy pustym żołądku przedtreningówka działa dużo skuteczniej

No i koniec końców stwierdzam, że Petarda działa. Póki co 3PRy, Back Squat, Front Squat i Deadlift (relatywny, bo mniej waże), a na sesjach wspinaczkowych mam dużo więcej wytrzymałości.

Ale chociaż pośmiać się można, bo takie rzeczy się na tej siłce dzieją jak wiosłowanie w opadzie na maszynie smitha, 1/4 ruchu na przysiadzie i tym podobne ʕʔ

A teraz moje ulubione szybkie papu bez gotowania ()

Serek wiejski lekki + kabanosy długo dojrzewające + pomidory.

90p/40f/15c/780kcal

@Przetok: Haters gonna hate ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#mikrokoksy #silownia

Pobierz
źródło: comment_l0nnDWOhpUX2jHpzNm9tuSRZd8mahIni.jpg
  • 12
@berti: nie bez powodu mój trener nazywa mnie Pączek lub Herkules. Aktualny rekord na przejście to 4 na 5 chwytów obkręcone (za duży nacisk) :D i jeden połamany – w zeszły piątek startowałem z małego "picioka" i jak się z niego wybijałem nogą to się pode mną złamał i wyrwał ze ściany ( ͡ ͜ʖ ͡)

Niestety problem w tym, że bouldering to taki bardzo specyficzny
@Przetok: 40kg (20x2) na stronę korzytałem z dużych gumowych (fajnie wygląda jak się takimi macha na serie po 10 po kilka razy ( )), a resztę zapełniłem metalowymi bo takie też na szczęście są. Już kiedyś pisałem o tym, że w gumowych max 160kg się mieści :P