Wpis z mikrobloga

Moja ciotka mnie wyzywała, ale najgorsze co mnie zabolało to to, że powiedziała, że dałaby mi w mordę i nie dojrzałem do dorosłego życia i nigdy nie wziąłem za nie odpowiedzialności.

Hhmmm, przeanalizujmy

Ona: Jedna jedyna praca dzięki koneksjom rodziny i nazwisku. W branży nie jest szanowana z powodu swojego pogardliwego stosunku do ludzi. Ma 4 pokojowe ogromne mieszkanie po rodzicach ze śmiesznie małym czynszem. Nigdy nie spłaciła żadnego kredytu, żyje w większości z pracy na czarno, zastraszania i poniżania ludzi (ludzi bez ukończonych studiów traktuje jak śmieci, potrafi napluć w twarz osobie, która się z nią nie zgadza albo zwyzywać ją albo jej rodzinę, często zlecała podwykonania i nie płaciła - bo prostakom się nie płaci). Nie potrafiła wychować córki, która w efekcie jako nastolatka uciekła z domu i zaszła w ciążę. Zresztą - moja cudowna ciotka sama zaciążyła jako młoda kobieta na jakimś obozie z facetem, którego imienia nawet nie zna - albo nie pasował do jej wspaniałej rodziny.

Ja: Wyjechałem z domu rodzinnego w wieku 22 lat aby oderwać się od swojej patologicznej rodziny. Pracuję od 16 roku życia i przez pierwsze 2 lata życia samemu w Warszawie mało nie zdechłem z głodu, ale rodziców o nic nie prosiłem. Sam zdobyłem pracę i zmieniałem ją aby zapewnić swojej rodzinie lepsze warunki. Mam mieszkanie na kredyt, płacę rachunki, dbam o zdrowie córki i żony. Nie proszę się o pomoc i wszystko co mam pochodzi z ciężkiej i uczciwej pracy moich rąk.


Nie chcesz tego widzieć - czarnolistuj #toksycznamatka
  • 17
@xSQr: a bądź #!$%@? wrednym człowiekiem,,, zepsujesz swojej rodzinie (już zepsutej mimo wszystko) święta... :) Będziesz miał z tego satysfakcje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bądź wrednym człowiekiem, jak oni dla ciebie byli wredni, nie miej litości, oni nawet by o odpuszczeniu przed świętami nie pomyśleli :) Zrób im to!
@LOLWTF: Wiem, że to takie upublicznianie i komuś może się to nie podobać, ale bardzo mi to pomaga się w tym uspokoić i okiełznać myślenie o tym.

a bądź #!$%@? wrednym człowiekiem,,, zepsujesz swojej rodzinie (już zepsutej mimo wszystko) święta... :) Będziesz miał z tego satysfakcje


@wzr1one: Ja właśnie tak nie potrafię, nie. Miałbym wyrzuty.
komuś może się to nie podobać


@xSQr: to ma czarnolisto. Nie masz się co innymi przejmować, patrz na siebie :)

I nie radzę Ci być wrednym tylko po to, żeby #!$%@?ć. No, chyba, że Ci to pomoże.
Ja właśnie tak nie potrafię, nie. Miałbym wyrzuty.


@xSQr: jeśli to czyta jakiś twój kumpel:

koleś, zwiąż tego typa, jego żonę i dzieci i wywieź ich do Chin albo dalej.

od pewnego czasu czytam te twoje wypociny i szkoda mi słów. ty tak naprawdę potrzebujesz tego toksycznego jadu, bez niego nie przetrwasz a bez terapii nic się nie zmieni.

Ludzie na mirko ci pomagają bo myślą że ty chcesz z tego
@lerner: Wiesz - masz prawie 100% racji, ale prawie - ja się z tego wydostaję, choć to bardzo trudne. Tak przeważnie wygląda życie osoby z dysfunkcyjnego domu - długo wydaje jej się, że to było normalne i powinno trwać dalej.