Wpis z mikrobloga

Miraski patrzcie kogo spotkałem xD największego zbrodniarza świątecznego - tego słynnego świętego Mikołaja vel Miki.

Idę sobie nic nie spodziewającym krokiem przez Karfura celem zakupienia octu i gęsiwa oraz jakichś słodkości bo dzisiaj przecież mikołajki i trzeba coś kupić c'nie? Nagle pomiędzy regałem z piżamkami a tekstyliami wyłania się ON. Miki, #!$%@? święty mikołaj jak żyw i huczy tym swoim #!$%@? głosem chocby kontrabas połkną cos jak huczenie sowy w mroźną grudniową noc takie

HO HO HO HO HO #!$%@?


Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie dodał na koniec #!$%@? wtedy trochę strachłem bo taka obelga na przywitanie nicz dobrego nie zwiastuje. Na co mu odpowiadam trochę nieśmiale:

No dzień dobry panie Miki w czym mogę pomóc zgubił się pan albo zapomniał gdzie zaparkował renifery czy szuka pan może przeceny na ćwikłę z chrzanem polecam tam regał 29 dania konserwowe konfitury, konfidenci.


Spojrzał spode oszronionych siwizną brwi tak groźnie, że aż prawie mnie koszyk wypełniony gęsiwem upad na podłogę zachwiałem się i momentalnie pobladłem bo zobaczyłem się w odbiciu jego świecącego purpurowego nosa. Odparł tylko

Ciebie szukam, Aber HO HO HO HO


No #!$%@? tutaj już się zrobiło groźnie, skąd zna moje imie co on #!$%@? xD niby pisałęm do niego list, że chce dostać figurki w skali 1:1 hariego potara i mietłe gimbus1000 oraz wjazd na święta do hokwartu ale to już jest przesada, żęby mnie tak zaczepiać w centrum handlowym i jeszcze groźnei patrzyć. Mówie mu, no to mnie znalazłeś Miki dawaj wrzute o co ci chodzi i wracam do zakupów. Na co Miki

Prezent dla ciebie mam, zajrzyj do wora #!$%@? HO HO HO


Znów te obelgi no ale dobra rozwarł ten wór przedemną stoi zadowolony gładzi się po brzuchu prawie tak wielkim jak założyciela serwisu zakop.ru Michaiła Białkova i co jakiś czas pohukuje.

W tym momencie popełniłem największy błąd tego dnia, zajrzałem do tego wora nie podejrzewając, że może to być pułapka. Moim oczom ukazał się prodiż a na nim naklejone zdjęcie #!$%@?. Koleś awansował na nowy poziom nienawiści, żaden kabel od prodiżą do bicia tylko cały prodiż xD a w nim pewnie jako główne danie ja. Zanim zdążyłem sie połapać o co chodzi i krzyknąć to poczułem na karku uścisk spoconej i wielkiej jak szufla od łopaty dłoni. Ten pedał próbował mnie wrzucić do wora xD zaczynam skwierczeć, zapierać sie już myślałem, że ostatnie co w życiu zobacze to ten #!$%@? prodiż i encefalliczny nos #!$%@? na zdjęciu.

W tych dzikich pląsach jakimś cudem złapałem go za brodę i to był strzał w dziesiątkę, odkryłęm jego słaby punkt - pociagnąłem z całej siły uścisk z karku się zwolnił a on tylko zawył tak inaczej już trochę takie HUUUU HUUU HU HU i piszczał trochę xD korzystając z tego, że to teraz ja rozdaje karty złapałem za ten wór z prodiżem, obkręciłem się jak gówno w przeręblu jak do rzutu młotem i mu #!$%@?łem w tą tłustą dyńkę aż mu mordę przefasonowało i to tak konkretnie. Zaskwierczał ostatni raz i stracił przytomność i się osunął na półkę z prezentami.

To co zobaczyłem przerosło moje oczekiwania, twarz miał strasznie zmasakrowaną, zdarłem mu tym prodiżem pół ryja, nawet wąsy mu się przemieścili na brodę a brwi na oczy xD jego twarz przypominała jakąś nieczystą świnie z innego świata, człowieka-świnię przebranego za Mikiego xD

Upewniłem się, ze jest wyłączony z gry i mu zrobiłem zdjęcie - podpinam je do tego wpisu niech #!$%@? się dowie, że jego asasyn płatny zabójca Miki nie dał rady mnie wcisnąć do wora i mnie zgładzić. Przepraszam was mireczki, ale mikołaj w tym roku nie przyjdzie bo pewnie już leży na OIOMie a jego stan jest krytyczny. Ja tymczasem planuje siermiężną zemstę na #!$%@? - dorwę cię ty potworze z uszami jak ruski radar antyrakietowy i nosem jak hamulec od karuzeli.

Jednak od dzisiaj, jak słyszę huczenie sów to czuje się niespokojnie i jestem przygotowany na atak Mikiego. Za rok już będę gotowy w pełni, nie uda mu się mnie zaskoczyć.

#historiewujkaabera #wujekaberopowiada ##!$%@?
Aberworthy - Miraski patrzcie kogo spotkałem xD największego zbrodniarza świątecznego...

źródło: comment_6k88soEDU30raD6nnB2UvecmprGUnC83.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz