Wpis z mikrobloga

Boże, chyba stworzę taga #historiezplay

Przychodzi parka

(K)obieta, (F)acet, (J)a:

K: Dzień dobry, chyba już tam mogę przedłużać umowę u was

J: Poproszę dowód osobisty to sprawdzimy dokładnie

K: Podam panu pesel: 7904blablabla

J: Dowód osobisty pani będę potrzebował do przedłużenia umowy i wejścia na konto

K: Nie potrzebuje pan, podam pesel i numer

J: Proszę pani, znam procedury i wiem co potrzebuję

K: Nigdy nie musiałam, wystarczy pesel!!!

F: No pokaż panu dowód...

K: Nie będę pokazywać dowodu!!! Dziękuję bardzo, do widzenia!

J: WTF

#logikarozowychpaskow #play #bekazrozowychpaskow
  • 17
  • Odpowiedz
@Krupier: ło na cc z milion x podobne słyszałem. Roznica byla taka ze nie chcieli zwykle nr dowodu czy pesel podać bo po co mi "przeciez sie przedstawilem|am i sie panu wyświetla” a gdy wyjaśniłem ze musze uwierzytelnić na podstawie tych danych co mi sie wyswietla to foch i tekst w stylu ”pan tu już nie pracuję". :} i ocena 1 oczywiscie.
  • Odpowiedz
@Noct: po pierwsze - kultury nie nauczono w domku? Po drugie - konsultantem w salonie operatora komórkowego, który ma dostęp do ogromnej bazy danych klientów chronionych ustawą o ochronie danych osobowych.
  • Odpowiedz
@Krupier: Jakby była chroniona, to spam by nie przychodził/ dzwonił.

Mogę Ci podać niektóre dane, które będą potrzebne, dowodu nie oddaje nawet, jak mnie w sklepie proszą i nie widzę w tym nic dziwnego. Okazać, a oddać, to duża różnica.
  • Odpowiedz
@Krupier: Ja mam lepszą historię. Babka się rzuca, że nie dostała przekazu, ja mówię poproszę nazwisko - ona że nie. Ale mamy jej doręczyć jeszcze raz :D No bo jak to, nie jesteś dżinem i nie domyślasz się, jak się nazywa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Noct: spam przychodzi tylko jeśli wyrazisz na to zgodę.

Dowód jest potrzebny do jakiegokolwiek wejścia na konto, trzeba go też skserować jeśli zawierasz nową umowę więc samo okazanie ci nie wystarczy w takiej sytuacji.

@negatywne_myslenie: Ach, normalka. Albo teksty w stylu "proszę sprawdzić w systemie, wy to tam macie". Wg klientów wszystko mamy w systemie. ;)
  • Odpowiedz