Wpis z mikrobloga

Dzisiaj moim bratankom cisnęłam te same przsłodkie ściemy jakie wmawiano mnie o Mikołaju i kurcze ale bym chciała pisać list, siedzieć w oknie 5 grudnia i wypatrywać sań Mikołaja, a następnego dnia rano znajdywać w nogach łóżka wymarzony prezent. Albo odebrać telefon od dziadków, że u nich Święty też był, bo pewnie "pomylił adresy".

Kiedyś ten Święty Mikołaj to był gość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#oswiadczenie
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 48
@Powiedz_mi_swoje_leki_i_fobie: jestem fanatykiem atmosfery świątecznej, choinek, kiczu i kolęd. Osoba której nie przeszkadzają sklepy z Mikołajami od października, piecze pierniki i domki i ciasta ale odkąd wiem, że prezentu w moich nogach nie znajdę dopóki sama go sobie nie kupie to uważam, że magia i mistycznosc została mi odebrana bezpowrotnie ;)
  • Odpowiedz
  • 29
@Laserade: chyba nie doceniasz dziecięcej wyobraźni. Czasem kończyło sie na "az sa chmury" a czasami wystarczył samolot, migajaca gwiazda i juz pół nocy nie spalam, bo widziałam!

Widziałam wszystkie 11 reniferow, czerwony nos Rudolfa, rzeźbione sanie i Mikołaja czekającego aż zasne. ;)

Zawodów nie kojarzę. Może jeden jak moj prezent nie był nawet zbliżony do tego z listu ale spoko. Święty pewnie się pomylił ;)
  • Odpowiedz
@nint: fajna babka jesteś, miałem to samo. Ojczym wiedział, że kocham świąteczny nastrój i robił mnie w balona np. wymykał się z pokoju i trzaskał drzwiami wejściowymi do domu i krzyczał, że Mikołaj własnie #!$%@?ł, ale zostawił prezenty, a on biegnie go gonić i wybiegał i udawał, że goni świętego, a ja taki zajarany. Ah....feelsłem.
  • Odpowiedz
@nint: brat mojego taty wygląda jak św. Mikołaj, tylko nie ma brody. Jak byłem mały to kiedyś się przebudziłem w nocy, lekko otworzyłem oczy a tam ON! MIKOŁAJ! Jak żywy, w czerwonym stroju, broda, itp. Kładł akurat prezenty pod choinką. Udałem, że śpię dalej żeby go nie spłoszyć :D Ale to uczucie zapamiętam do końca życia :D Dopiero kilka lat temu się dowiedziałem, że to właśnie brat taty był przebrany
  • Odpowiedz
@nint: to renifery latają! na posesji ma sprzęt do treningu przeciskania się przez komin więc może też wchodzi ;-) za zdjęcie bierze z 200 EUR więc może to idzie na prezenty ;p
  • Odpowiedz