Wpis z mikrobloga

#bukmacherka

Można dziś pograć Fulham. Watford nie gra nic specjalnego ostatnio, Jokanovic jakoś mnie nie przekonuje w roli ich trenera. Fulham pod Kitem Symonsem zaczęli grać bardzo ładnie i co ważniejsze zdobywć punkty, a u siebie wygrywać regularnie. Drużyna ma potencjał na górną połowę tabeli, jeśli nie na top6. Kurs 2.25 może szału nie robi, ale imo warto spróbować.
  • 15
  • Odpowiedz
Kurs 2.25 może szału nie robi


@march: tylko dla osób robiących taśmy z ako 300, dla grających za większą kasę, każdy kurs powyżej 1.99 to ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@unstyle: Jakbym widział tam 2.50, 2.60 to rzuciłbym się na to z wywieszonym jęzorem. Np. tydzień temu z Watford grali potentaci z Derby i kurs był 2.6. Długo myślałem, czy po takim kursie Fulham pograć, w sumie przeważył mój brak zaufania do umiejętności trenera Watford.
  • Odpowiedz
@teeel: Jakby mi wszystko siadało to kąpałbym się w szampanie z rosjankami, a nie oglądał Championship w domu.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@march: ale jest mała różnica, nie trafiony typ bo brakło minimum szczęścia, a typ gdzie drużyna co miała wygrać, dostała 0:4 xd nie sądzisz?
  • Odpowiedz
@unstyle: Czerwona dla bramkarza na samym początku ustawiła ten pogrom. Nie twierdzę, że typ by siadł, bo obrona Fulham była słabo dysponowana od samego początku, ale czterobramkowej różnicy raczej by nie było. Parę wtop z rzędu to nie jest coś czym bym się przejmował.
  • Odpowiedz