Wpis z mikrobloga

1. Kubatre1 - za patos, bez wzgledu na wzloty i upadki.

2. par-in-parem-non-habet-imerium - lubie czytac.

3. histeryk13 - za forsowanie dobrych znalezisk.

W kwestii komentatorzy wymienilbym 3 inne osoby, ale zbyt wiele fatygi.
CanisLupusLupus - za podobne zainteresowania i wykopy z nimi zwiazanymi.

kubatre1 - za to co dodaje.

suckinsyn - za to, ze potrafi mnie jednoczesnie niesamowicie #!$%@? i pisac z sensem.

@fanf: wykopki to doskonala nazwa. Odzwierciedla styl zachowywania sie spolecznosci.
@suckinsyn:

1. Kubatre1 - podobne odczucia.

2. Blaskun - nie wiem czy cenię, po prostu odpadam przy jego komentarzach, koleś rozwala mnie na atomy. :D

3. Lesio_knz - za genialne znaleziska.

Gdyby padło pytanie z kim sympatyzuję - lista byłaby zupełnie inna.
@suckinsyn:

1. szymonjude

2. szymon
jude

3. szymonjude

Moze jak ktos zbierze troche atencji w tej #!$%@? dzien to poprawimy mu humor_

Próbowałem, ale za cholere nie poprawiło mi to humoru. Alkohol wciaz bezkonkurencyjny
@suckinsyn:

Tym - sypanie konkretami często wbrew 'przyjętej linii', ostatnio przycichł

pies_harry za hojne dzielenie się przemyśleniami :)

Ardai za rzeczy które dodaje

też Sekutnica za to samo i jeszcze przez bardzo krótki czas był ktoś taki jak kiwoludek, totalny pieniacz chyba wszystkich #!$%@?ł, zabawne to było
1. Ardai - za to co dodaje i inteligentne komentarze które zapadają w pamięć.

2. Ryu - bo w przeciwieństwie do większości lewaków tutaj nie jest betonowy i cenie sobie dyskusję z nim.

3. Ex aequo wszyscy którzy wieczorami cisną ze mną w haxballa ;)

A poza podium wyróżnienie leci do ostrego i reszty kółka wykopowych trolli ;P

poza tym odczuwam nieuzasadnioną sympatię do fanfa, mimo że jest atencyjną dziwką i #!$%@?ącym
@Shaki:

Ryu nie jest betonem ? Może i nim nie był do czasu kampanii wyborczej, później zaś wyraźnie mu #!$%@?ło.

W sumie trzy miejsca to za mało, więc muszę grupami:

1. Dodający znaleziska historyczne: lesio_knz, histeryk13 itp.

2. Niektórzy ludzie odpowiedzialni za te wykopowe afery, chociaż ostatnio to już zaczęło stawać się nudne.

3. Wykopowi prawicowcy, narodowcy itp. :P
@RT_NR: Mi się wydaje że nie jest, zawsze w miarę przyjemnie i na poziomie mi się z nim rozmawiało podczas gdy po wymianie dwóch komentarzy z takim ghostfacem czy praptakiem mam ochotę sięgnąć po nóż.
@Shaki:

Może i do Ciebie inaczej podchodzi, bo nie napinasz się tak jak ja pod znaleziskami politycznymi. Natomiast trzeba mu to przyznać, że mimo wszystko jest o kilka klas wyżej niż ten praptak i ghostface.
@domofon: Lizus jeden ;)

Ale jako wywołana do tablicy też się podzielę @Lifelike: za biologicznopokrewne wykopy, @Blaskun: za komentarze, które powalają na łopatki oraz zestaw następujący, ponieważ za to samo- @atrapa: i @domofon: za zadziwiająco częste (choć nie zawsze, za dobrze by było :P) zgadzanie się w wielu kwestiach i niejednokrotnie ciekawe wymiany komentarzy.

Osobistego wykopowicza nie wymieniam, bo byłoby nieuczciwie :P