Wpis z mikrobloga

@Mireczku:

HTC


Co ma HTC do jakości dźwięku? IMO HTC ma właśnie jedne z najgorszych układów dźwiękowych. Miałam te całe "Beatsy" i to była tragedia. Telefon to Sensation XL był.

Poweramp nie rózni się jakością dźwięku od Apollo, a zamiast ViperFX wolę DSP Manager z CMa.

Aplikacja nic nie da, jeśli masz słuchawki słabe. A ja akurat mam. Chociaż podłączałam te co mam do PCta i też nie było różnicy (SHP2500).
Jedne z najgorszych układów dźwiękowych haha? Czy aby na pewno myślisz o najnowszych smartfonach?

Akurat mam porównanie z najnowszymi LG G3,Samsungami S3,S4,S5, więc proszę Cię nie pisz takich głupot bo tylko upewniasz mnie, że kompletnie się nie znasz. To nie tylko moje zdanie, gdyż nawet tester z kanału Mobzilla uznał HTC One M7 i M8 za najlepsze muzyczne smartfony. ViperFX, DSP Manager, Apollo, Poweramp - kwestia gustu i funkcjonalności.

Beatsy nie są
@Mireczku: Jak kogoś stać na takiego smartfona to spoko. Ja tutaj siedzę z zastępczym Wildfire S, który ledwo odtwarza MP3. Sensation XL dawał sobie radę z FLAC spokojnie, ale w urządzeniu przenośnym to nie ma sensu. Beatsy miałam dołączone do HTC Sensation XL, nie dość że szybko się rozwaliły to naprawdę jakość była tragiczna. Ale sam telefon był ok.

Sama mam sporo FLACów na PCcie, ba, nawet mam dodatkową kartę dźwiękową