Wpis z mikrobloga

  • 7
Zawsze mnie dziwi to narzekanie na pkp, albo naprawde malo jezdze. 6 miejsc w przedziale, gniazdko za mna, dywan na podlodze, z grzejnika napiernicza cieplo lepiej niz w domu, kibla jeszcze nie sprawdzalem... i nawet zapiernicza na wyjezdzie z #wwa #pkp #coolstory
  • 15
  • Odpowiedz
@ofczy: no i cóż, że masz skład piękny, jak się coś może #!$%@?ć na nastawni i pięć takich pięknych pociągów stoi dwie godziny i czeka, aż naprawią? (truestory z niedzieli)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Pantograf: nah, taka logika to nic sie nie zrobi. Ciesze sie bo widac rozwoj. W 2008 jak zaczalem jezdzic pociagami to byl #!$%@?. Teraz wygoda i wzgledny luksus (dywan na podlodze? Osom). Tak samo jaralem sie S8 zrobiona, a przeciez bus czy auto moglo jebnac...
  • Odpowiedz
  • 8
@ofczy: Niestety na większości tras nadal jest słabo, poza tym pkp to nie tylko ic, ale tez smrod i halas regionalnych en57, obszczane dworce, spóźnione pociągi, przeladowane wagony, pozamykane kasy, siedzenie na walizkach przy kiblu. Raz jedziesz w fantastycznych warunkach, a raz zastanawiasz sie, co tu robisz. Niestety jedna jaskolka wiosny nie czyni, a modernizacja czesci skladow czy gniazdka nie naprawia sytuacji polskich kolei.
  • Odpowiedz
@ofczy: Jedziesz eic nie? Jakiś czas temu było 4zł droższe, a teraz jechałem za tą samą cenę. A szybciej i wygodniej. Chyba, że pierwszą klasą jedziesz burżuju, tam nie wiem jak jest.
  • Odpowiedz
@ofczy: Żeby nie było- potwierdzam że jechałem w takich samych warunkach na trasie Poznań- Wrocław. 6 miejsc, gniazdka, temperatura regulowana, wyświetlacz z informacją o godzinie, prędkości i chyba temperaturze. Klasa 2.
  • Odpowiedz