Wpis z mikrobloga

Dobra, pośmialim, poheheszkowalim...

Ale dopiero dziś ogarnąłem jak wyciszyć telefon zostawiając wibracje :|

Intuicyjność na 5 murwo androidowa...

Jest jakiś sposób na wyciszanie telefonu na określony czas, tak jak mogę wyłączyć powiadomienia na określony czas?

To tylko moje wrażenie, czy automatyczne ustawianie jasności wyświetlacza nie działa w 5.0? Niby jest na auto, a ciągle na minimum jest?

#android #lollipop
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale dopiero dziś ogarnąłem jak wyciszyć telefon zostawiając wibracje :|


@anonim1133: przecież to można zrobić nawet przyciskiem głośności xD

Jest jakiś sposób na wyciszanie telefonu na określony czas, tak jak mogę wyłączyć powiadomienia na określony czas?


appki typu e-robot albo tasker
  • Odpowiedz
@anonim1133: jak długo z androida korzystasz, że dopiero teraz się dowiedziałeś? :D

Co do twojego pytania, to pewnie Tasker to potrafi, ale IIRC trochę cebul kosztuje. Jest też jakiś odpowiednik darmowy chyba który powinien zrobić to samo.
  • Odpowiedz
przecież to można zrobić nawet przyciskiem głośności xD


@padobar: Skąd miałem wiedzieć jak? :P Wcześniej były eleganckie ikonki do tego, teraz zniknęły i musiałem rozkminić, że ta co została jest teraz przyciskiem :|

@janoosh: Od czasów 1.6. Ale 5.0 mam od niedawna i zmieniło się to ostatnio i nie wiedziałem, nikt nic nie mówił.
  • Odpowiedz
@anonim1133: Automatyczna jasność działa, przykryj palcem czujnik światła na jakiś czas, a później odsuń palec. Jasność się zmieni. Może teraz działa to jako "główny poziom jasności + automatyczna regulacja w górę w dół".
  • Odpowiedz
@L24D: Jakoś tego wcześniej nie zauważyłem. Chyba faktycznie teraz jakieś kombinowane jest.

Na minimum - rozjaśni w świetle.

Ale przy maximum nie przygasi nawet jak zakryję czujnik.
  • Odpowiedz