Wpis z mikrobloga

#neuropa #4konserwy

21:35. Robert Biedroń ma przewagę 600 głosów łącznie, po podliczeniu głosów w 8 komisjach w Słupsku.


21:32. Zbigniew Konwiński powiedział w locie naszym dziennikarzom, że… Robert Biedroń ma zdecydowaną przewagę w kilku okręgach.

Tej siły już nie powstrzymacie, pozdrawiam. #polityka
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cheater: znam twórczość Velatiego(mam mnie chyba na czarnej więc nie będę go wołać xD), ale takie wbicie od dyskusji znikąd i napisanie tylko, że ktoś jest głupi jest raczej słabe.
  • Odpowiedz
@Cheater: na wykopie w ogóle prawie nie ma merytoryki więc nie wiem czemu wymagasz jej ode mnie? większość ludzi nie ma na to czasu bo takie dyskusje rozrastają się bardzo szybko na wiele osób, mi się poprostu nie chce w to bawić, chociaż czasami zdarzało mi się toczyć dłuższe spory merytoryczne, poprostu jesteś w innym obozie i na siłę wytykasz mi brak merytoryki co jest bzdurą.

Jak dobie przypominam jedna
  • Odpowiedz
@kupuje_bulki_w_almie: nie moja wina z w Polsce mało kto się tym zajmuje, tak przy okazji to proszę mi pokazać mój wpis na temat geopolityki który nie był merytoryczny. @Cheater sprawdź teraz wywiady które organizowałem z Bartosiakiem czy Chodakiewiczem. To niby nie było działanie merytoryczne?
  • Odpowiedz
@Velati:

Jakie on ma niby kompetencje do tego żeby zarządzać miastem? Wiem że jest absolwentem technikum hotelarskiego ale to chyba za mało...


Jak już wytykamy wykształcenie kandydatów to można by się doczepić do Konrada Berkowicza, że jako jeden z 2 na 8 kandydatów na prezydenta w Krakowie nie posiada wykształcenia wyższego, ani technicznego. Drugi kandydat z wykształceniem średnim technicznym jest reprezentantem KWW Obrona Praw Emerytów Rencistów Lokatorów i ma 59
  • Odpowiedz
@Farrahan: Nie moja wina. Nikt się wtedy mnie nie czepiał tylko Wilka że olał sprawę a ja sam go pocisnąłem za to. Więc może zachowaj uczciwość w ocenie tamtej sprawy. Ludziom wisiało to że odpowiadał z mojego konta przecież
  • Odpowiedz
Nie wiem czy organizowałeś bo sie tym nie chwalisz, w sumie to co mowi ten gosc jest interesujące ale śmieszne jest uznawanie tego za objawioną prawdę


@kupuje_bulki_w_almie: po co się chwalić czymś co jest z płomieniem na głównej?
  • Odpowiedz