Wpis z mikrobloga

#neuropa #4konserwy

21:35. Robert Biedroń ma przewagę 600 głosów łącznie, po podliczeniu głosów w 8 komisjach w Słupsku.


21:32. Zbigniew Konwiński powiedział w locie naszym dziennikarzom, że… Robert Biedroń ma zdecydowaną przewagę w kilku okręgach.

Tej siły już nie powstrzymacie, pozdrawiam. #polityka
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Velati: Robił dokłdnie tyle samo co wielu innych burmistrzów czy prezydentów miast, którzy obejmowali ten urząd po raz pierwszy. Biedroń ma tę przewagę, że doświadczenia politycznego nie można mu odmówić
  • Odpowiedz
@Velati: i jeszcze tak generalnie: twierdzisz, że Wipler - asystent zarządu, pracownik korpo, właściciel jakichś firemek i pracownik ministerstwa ma jakieś wybitne kompetencje do zarządzania miastem. To nie są jakieś unikalne osiągnięcia. Wiele osób może się pochwalić czymś podobnym.
  • Odpowiedz
@Velati: Rozumie, że chcesz go poniżyć, ale akurat jego wiele osób lubi o czym świadczą wyniki wyborów. Czy był dobrym włodarzem zdecydują obywatele za cztery lata.
  • Odpowiedz
@stekelenburg2: Ja go porównuję do innych kandydatów tylko. To że do polityki nie idą jednostki najwybitniejsze to juz na dłuższą dyskusję. Ale to nie wina Wiplera, że dobrze wypada w ogólnym zestawieniu co?

zapraszsm do dyskusji


@stekelenburg2: sorry ale nie bez powodu mam cię na czarno, imo nie kwalifikujesz
  • Odpowiedz
Ale to nie wina Wiplera, że dobrze wypada w ogólnym zestawieniu co?


@Velati: no właśnie ci mówię, że nie wypada. Życiorys normalnego człowiek, który się wspinał po ścieżce kariery, a potem został posłem.
  • Odpowiedz