Wpis z mikrobloga

Czy umiejąc postawić Windowsa dam radę - bez większych komplikacji i w skończonym czasie - zmienić system/androida/rom czy jak to się tam?

SGS3 - obecnie stockowy 4.1.2

Ale chcę zmienić, bo koledzy się ze mnie śmieją


ale to na pewno wina softu w moim telefonie


#android #kiciochpyta
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Slowbro: Wiele zależy od konkretnego modelu. Ja zwykle napotykałem instrukcje krok po kroku i nie było problemów. Zdarzało się, że musiałem powtarzać operację, bo coś było nie tak, ale na szczęście nic nie ucegliłem. :D
  • Odpowiedz
babranie się w ROMach do androida to praca nie warta efektu


odradzam

Większej głupoty jeszcze nie słyszałem.

@Slowbro: Wystarczy dobrze czytać instrukcję zawarte w tematach o romie i sobie poradzisz.
  • Odpowiedz
@Slowbro: Co do opłaca się/nie opłaca się. Moim zdaniem dużo zależy od tego jakie ROMy masz dostępne na swój model, czy są stabilne czy nie, jak jesteś zadowolony z obecnego ROMu, czego oczekujesz itp.

W tematach z danym ROMem szukaj czy czasem nie brakuje mu jakichś funkcji, czy nie jest niedorobiony. :D Jak chciałem najnowszego andka na mało popularny model to ROMy były, ale np. nie działał w nich aparat
  • Odpowiedz
@Slowbro: problemu nie powinienes miec jak znajdziesz instrukcje i bedziesz podazal, ale odradzam wszelkie [superfast] [low-ram]Smoothinus ++ 7.9 + megalauncher ®®
  • Odpowiedz