Wpis z mikrobloga

iklick, quick button czyli "urządzenie" zwiekszajace mozliwosci smartfona, kupilem oczywiscie z ciekawosci oraz dlatego ze byl kod ktory obniżał cene do 0,3$ ( ͡° ͜ʖ ͡°) w paczce, a raczej liscie niewielkie zawiniatko a w nim samo urzadzenie + jakies dwie karteczki z adresami softu do pobrania. Sprzecik jak na swoje rozmiary, ma ciekawe funkcje, ktore polegaja na przyporzadkowaniu ilosci klikniec do danej reakcji, czyli np. klikamy raz mamy latarke ON, klikamy dwa razy - wlacza sie aparat foto itp itd....przydatne urzadzenie, po wlozeniu do jacka wystaje tylko niewielki łebek/przycisk, jedyny minus, to taki ze po restarcie telefonu, wykryl mi go jako slychawki a co za tym idzie jak ktos dzwonil to nie bylo nic slychac ;-) magiczne wyjecie i ponowne wlozenia uratowalo swiat i moj telefon cudownie ożył.

gearbest

#gearbest #pokazzakupy #aliexpress
danku - iklick, quick button czyli "urządzenie" zwiekszajace mozliwosci smartfona, ku...

źródło: comment_Sj8iS4y3TvGnqLY5bLOQnoijG8bubYjp.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@danku: mam taki i nie działał na dwóch telefonach to się w-------m i rozebrałem to g---o na części i zupełnie nie wygląda tak jak go reklamują, żadnej elektroniki w środku nie ma. Wygląda to tak, ze przycisk łączy oddzielne styki jacka
  • Odpowiedz