Wpis z mikrobloga

Mircy! Mam problem z laptopem żony. Od jakiegoś czasu zaczął "chrupać" w grach. Takie sekundowe, kilkusekundowe zwiechy. Nie ważne jaka gra i jakie wymagania. Problem dotyczy też filmów. Po wciśnięciu pauzy i ponownym odtworzeniu obraz jest rozwalony i wraca do normy po kilku sekundach. Problem z filmami nie występuje gdy są odtwarzane z pendrive. Drogą dedukcji doszedłem, że może to być wina dysku twardego. Ale nie wiem jak to dokładnie sprawdzić żeby nie odsyłać sprawnego kompa na gwarancję.

Sprzęt jest stosunkowo nowy i oczywiście jest gwarancja, nie jest to też jakiś słaby lapek. Model to MSI GE70 taki jak ten tylko karta graficzna jest 860M i dołożony jest dysk MSATA na system: http://allegro.pl/laptop-msi-ge70-apache-i5-4210h-8gb-1tb-gtx850m-i4814902656.html

Całość pracuje na WIN 8.1 Jeżeli potrzeba jakiś screenów z programów diagnostycznych to wstawię, tylko napiszcie co pokazać. Pomożecie?

#komputery #problem #mirkupomocy #pcmasterrace #pc #laptop
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ciapekm: Kurde, nie znam się aż tak. Nie chcę spierniczyć tego dysku do cna. Chodzi mi tylko o sprawdzenie czy nie jest walnięty, bo jak coś to go odeślę na gwarancję i tyle.
  • Odpowiedz