Wpis z mikrobloga

Mirki, pierwszy wpis ale na wykopie over one year. Dzień wczorajszy zakończył się #przegryw na imprezie (ogólnie #tfwnogf). Kumpela pocieszająca, że najlepiej to się nie spinać i miłość sama przyjdzie. W dniu dzisiejszym, jeszcze lepiej, postanowiłem załączyć jakąś muzę i podnieść się po wczorajszym. Przy słuchaniu wywalił bezpiecznik we wzmacniaczu. Niedziela, polska taka religijna i żadnego sklepu electro otwartego w całym mieście. Monopolowe jadą ciągle ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ogólnie niedzielna #pracbaza w domu i nie chce mi się żyć. Nadmienię, że w ostatnim czasie zdradziła mnie #rozowypasek, a wszystkie nowo poznane #rozowepaski, to smarkule na noc. Ogólnie mam ochotę wystrzelić się w kosmos. Jakieś protipy, żeby się dzisiaj nie zabić ? (,)


#przegryw #tfwnogf #cebulandia #gorzkiezale #rozowepaski
  • 10
  • Odpowiedz
@Niczyji: najlepsze, że przy takich akcjach, wszyscy znajomi mówią:

1. Idź na dziwki (sprawdzone, nie działa, dojrzali faceci widzą seks jako seks nie jako lekarstwo).

2. Schlej się (sprawdzone, kac + większe poczucie
  • Odpowiedz
@Niczyji: Siłownia pomaga na chwilę. Chodzę od 5 miesięcy i są wyniki tyle, że #!$%@? spotykanych przeze mnie #rozowychpaskow, (nie generalizuje wszystkich), sięga zenitu. Lecą na spasionych młotków o łysych głowach. Czasy, gdy loszki leciały na ładną klatę, biceps, schludny wygląd, dobry perfum i inteligencję, minęły. Zastanawiam się, jaki teraz jest trend wśród #rozowepaski 20+...
  • Odpowiedz
@Niczyji: bo masz #!$%@? towarzystwo, mieszkasz w Polsce, zapisz się na jakieś wydarzenia w Twoim mieście, zobaczysz poznasz kogoś ciekawego, a nie same #!$%@?

wydarzenia- typu cotygodniowe spotkania tańca/spiewu/ogniska
  • Odpowiedz
@Niczyji: cotygodniowe karaoke


Ale pomysł nie najgorszy, może spojrzę na jakieś wydarzenia dla normalnych zamiast łazić na potupaje przy disco-polo dla cebulaków. Dzięki za słowa otuchy. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz