Wpis z mikrobloga

Aj mirki, tak blisko do ćwierćfinałów... Byliśmy na fali i chyba jedyne co nas mogło powstrzymać to wlasnie taktyczna pauza :P ale tak jak pisałem jestem bardzo zadowolony z występu chłopaków jak na pierwszy major w tym składzie swietnie zagraliśmy na drużyne ktora mozliwe ze jeszcze wygra cały turniej :)

Spodobały mi sie tez wasze komentarze, po odebraniu komórki od adminów co chwile miałem jakies powiadomienia i gratulacjach na FB, instagramie, SMSy coś pięknego :D

Publiczność w Szwecji - niesamowita, po każdym zdobyciu fraga przez NIP cała scena drżała SERIO, wyobraźcie sobie co sie działo w takim razie jak Szwedzi wygrywali rundę :D Tym bardziej mysle, ze odwaliliśmy kawał dobrej roboty, nie poddaliśmy sie bez walki! Swietnym uczuciem było ogrywanie zespołu(chociaz przez chwile :D ) ktory grał u siebie i do niedawna był TOP1 świata a teraz brali na nas pauzę zeby wytracić nas z rytmu :P

Teraz pozostało nam dalej trenować, przygotowywać sie do Esl Pro League( z 16 drużyn aż 8 awansuje na finały lanowe! ) no i oczywiscie kwalifikacje online do Katowic :) #csgo #dhw14
ganek - Aj mirki, tak blisko do ćwierćfinałów... Byliśmy na fali i chyba jedyne co na...

źródło: comment_CajMjo9lcEvfIADgTphDhG7fQC9xDX9O.jpg

Pobierz
  • 35
@ganek: Ale podkładanie meczu z LDLC to był średni pomysł, musicie nauczyć się od exAlsenów podstaw, np tego że nie podkładasz meczu gdzie nie jesteś faworytem ( ͜͡ʖ ͡€)

Za mecz z NiP i pobudkę w meczu z Planetkey ofc propsy
@yazir: na mapie cbble wszystko zależało od wygrane pistola w terro no ale jak widać pistola przegraliśmy i potem ciezko było gdziekolwiek zaatakować :P
@ganek: Nie tyle co pauza wybiła was z rytmu ale gra była mega wyrównana. Kilka błedów i wieeeele szczęscia u NiPu dało im wygraną. Jest progres chłopaki. Pozdrawiam!
@ganek: Parę pytań...

Jak wygląda kwestia grania obok siebie? nie kusi, żeby się odwrócić? co za to grozi?

Jak organizacja turnieju? Dali radę?

Wymienili wam myszki bo bootcampie?

Czemu nie siedziałeś z chłopakami na TS jak Pita?:D