Wpis z mikrobloga

Właśnie wróciłem z #interstellar a chwaliłem się o tym tutaj. W sumie nie byłem do końca sam, bo już na reklamach doszła jakaś para, która usiadła w końcowym rzędzie. Filmu raczej nie oglądali, bo po 30 (?) minutach postanowili wyjść. Czyli możliwym jest, że nieświadomie stałem się obiektem fetyszu w postaci potencjalnego "kogoś, kto może nakryć" ( ͡ ͜ʖ ͡)

Co do samego filmu... trwał zajebiście długo. Ale to z powodu obsługi kina, która niedługo po wyjściu grzącej się pary postanowiła wyłączyć film, bo przecież nikogo na sali XD

W-------y, bo film ciekawy wybrałem się do kas w celu wyjaśnienia sprawy. Obsługa bardzo przepraszała, że to nie ich wina (tylko tego trepa co obsługiwał moją salę XD) no i w ogóle, już wznawiają seans.

Wznowili. Od początku kuhwa XD

Ale przynajmniej reklam mi oszczędzili, co w sumie na plus ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dodatkowo w ramach chyba przeprosin dostałem mały popcorn gratis #cebuladeals, jednak bez koli ( ͡° ʖ̯ ͡°)

O filmie nie będę się rozpisywał, powiem tylko, że warto. A ci którzy wybrzydzali, d--a cicho XD

Trzyma w napięciu lepiej niż #miasto44 (Zosia Wichłacz! ())


  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@semaj: Wiedziałem, że Nolan się na tym wzorował.( ͡º ͜ʖ͡º)


Jak napisałem, nie wiemy co się stało przed wydarzeniami ujętymi w filmie, więc możemy jedynie dywagować. Niemniej jednak, Nolan mógł ukazać degradację środowiska w inny sposób IMO
  • Odpowiedz
Motyw kurzaw powodujących brak jedzenia...


@tutirutu: Nie kurzawy, ale grzyby pasożytnicze spowodowały brak jedzenia. Na samym początku było wprost mówione o śnieci. Wbrew pozorom nie jest to taki głupi pomysł. Wieloletnia hodowla zubożyła pule genowe wielu roślin uprawnych na tyle, że dobrze dostosowany do nich pasożyt mógłby roznosić się z niesamowitą prędkością i spowodować ogromne straty.
  • Odpowiedz
@parapet235: ale używaj spojlerów, bo może przeczyta to ktoś kto jeszcze nie był na filmie ;>

Muszę przyznać Ci rację co do samej zarazy, ale nadal motyw kurzaw mnie intryguje.

Na uwagę też zasługuje projekt robotów ukazanych w
  • Odpowiedz