Wpis z mikrobloga

@Sandovan: Niestety zjechanie Buzzarda nie zabiło raka to chyba złośliwa wersja. Może nie będzie tak źle ale controll warrior i handlock już mi się przejadł w oglądaniu ( bo nie stać mnie na granie nimi ( ͡º ͜ʖ͡º) ). Wszędzie te same oklepane decki wiec może po dodatku coś się lepszego urodzi.
  • Odpowiedz
@McLukas: Nic się nie zmieni, dalej warlock będzie najsilniejszą klasą. Od roku jest na topie we wszystkich meta reportach, A jak już nie jest na 1 miejscu to tylko dlatego że go jakiś większy rak prześciga, typu stary freeze mag z freezami 1 manę tańszymi i pyro za 8. Dopóki life tapa nie znerfią to tak pozostanie.
  • Odpowiedz
@Sandovan: Ale jak zmienić heropower żeby nie odstawało od reszty? Zadaj 3dmg? Huntera heropower powinno walić w losową postać według mnie jakby już nerfili.
  • Odpowiedz
Ale jak zmienić heropower żeby nie odstawało od reszty?


@McLukas: Teraz odstaje od reszty i w tym cały problem. Mogłoby np dobierać kartę na początku następnej tury, już by trochę lepiej było.
  • Odpowiedz
@Sandovan: Zapobiegłoby to dobraniem kary dającej lethal. Ale według mnie dziwnie by to działało i wtedy by dopiero odstawało od reszty hp bo wszystkie działają w twojej turze. Myślę ze do zmiany heropower nie dojdzie nigdy.
  • Odpowiedz
@McLukas: No to dobranie karty dającej lethal jest przegięte, dobieranie na żądanie 2 kart w jednej turze to przesada. Ja tam wierzę że dojdzie, Brode pare razy tweetował że "mają oko" na warlocka. Na pewno chcą być bardzo ostrożni z takimi zmianami ale muszą one nastąpić jeśli nie chcą żeby jedna klasa dominowała grę w takim stopniu.
  • Odpowiedz