Wpis z mikrobloga

#wykop #bieda #bezdomni

Cześć Mirki i Mirabelki, urodził mi się w głowie dziwny a może nie dziwny pomysł, w sumie Zima idzie, rozczulamy się nad kotami itp, a w sumie coraz mniej miejsca miejsca dla ludzi... uwzględniając że nie każdy bezdomny to menel i żul, może zrobimy coś super dla siebie i innych, co powiecie na mega spotkanie w x miejscowości gdzie gości bieda i ubustwo, wszyscy w maskach np z cebuli na styl anonimus, bo nie każdy chce się obonsić z pomocą dla innych....

Plan jest taki, mega zjazd do miescowości X, zrzuta " co łaska" kupujemy na własną rękę albo do wspólnego koszyka co łaska i rozdajemy albo zapraszamy bezdomnych do x baru - knajpy itp.

Dajcie z 1000 plusów a będę wiedział że macie ochotę na taką akcje, i zrobimy osobny tag pod hasłem X ...

Nie będę obrażony jeśli zbiorę ogrom minusów i hejtu, od co myśl od serca. wypali albo nie.
  • 2
@m8se: Głodny sam podejdzie, trzeba też brać pod uwagę że ludzie się wstydzą, wiec można by nagłośnić sprawę już na miejscu, ewentualnie zapytać ludzi czy nie chcą zjeść coś ciepłego itp, jeśli chodzi o mnie to rękę podam nawet osobie która jest zatracona, nawet jeśli to człowiek który wypije i nie ma gdzie się umyć, albo sprawia wrażenie osoby zagubionej, nie trzeba mieć percepcji i charyzmy +10 żeby to zobaczyć.