Wpis z mikrobloga

Do wszystkich lękających się kupowania zegarków #mvmt ze stanów. Dostałem kilka wiadomości odnośnie reflinków, więc podzielę się z Wami moją historią #coolstory

Kupiłem black/tan, czyli czarna tarcza i skórkowy brązowy pasek. Miałem 10$ zniżki (służę refem). Przelałem przez PayPal 85$. Czekałem trochę, bo akurat nadziałem się na 'out of store'. (*) Ale jak tylko wróciły na stan, sprawy działy się błyskawicznie. Czas na kalendarium:

Sobota - Dostałem @, że paczka przekazana do kuriera DHL.

Poniedziałek - Na stronie DHL sprawdziłem traffic - kurier odebrał zegarek od MVMT i ruszył w podróż z Filadelfii na Mazowsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tego samego dnia dostałem SMS od DHL, że paczka będzie poddana kontroli celnej. W SMSie był @ agencji celnej DHL, z którą miałem się skontaktować. Dostałem wzór pisma do wypełnienia. Podałem kwotę (95$ !) i napisałem, że zegarek jest do użytku prywatnego. Odesłałem foto pisma tego samego dnia.

Środa - Paczka była już u mnie. Cła nie było (**), było tylko 73zł pobrania, jako podatek VAT.

Podsumowując, paczka ze Stanów szła 2 DNI, więc ta darmowa wysyłka to nie najtańsza #cebula, tylko droższa opcja kuriera. Zegarek kosztował mnie ~350zł i nie żałuję!

Przed zakupem polecam sprawdzić sobie wymiary na stronie, wyciąć papierowy model i przykleić sobie na rękę. Ma dosyć dużą tarczę, nie każdemu to może odpowiadać!



Kilka tagów, jeśli któryś jest zastrzeżony, jak .programowanie, to przepraszam #zegarki #zegarkiboners #zegarek #watchboners #chwalesie #pokazzakupy
Pobierz TheSocialOne - Do wszystkich lękających się kupowania zegarków #mvmt ze stanów. Dosta...
źródło: comment_DywXkJSZGOxrxiU7nxqyuhbdS5lpSkw6.jpg
  • 28