Wpis z mikrobloga

@Guzkow: Te z II ery są OP jak nic, jakiś czas temu zdobyłem 27 zabójstw w jednej bitwie w t-34 1941 o ile dobrze pamiętam (wrzucałem screena na mikro). Ludzie nie wiedzą gdzie strzelać żeby go zniszczyć, strzelają w kadłub ustawiony pod dużym kontem, zamiast w słabe punkty na wierzy. Do tego ten czołg jest bardzo mobilny i wszechstronny. T-34/57 jest też dobry, bo ma niesamowite działo, natomiast potem nie ma
@Lisiu: ja tam nie mam problemu z T34, zawsze strzelam nisko w podłogę w magazyn ammo, rzadko kiedy trzeba walić drugi raz

po coś mamy pokazywarkę rozmieszczenia modułów co nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@khurghan: Jak ktoś ciągnie przyzwyczajenia z WOTa i strzela amunicją podkalibrową to owszem, jest to ryż. A nadaje się ona tylko do zabijania pojedynczych członków załogi np. kierowcy w tygrysie pod dziwnymi kątami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jawor44: No właśnie ;-) Z normalną amunicję już taki dobry nie jest. W sumie mit o jego opowatosc wziął się z czasów gdy podkalibrowa na nim robiła zbyt dużą sieczke oraz z zabugowanego pancerza wieży. Nie raz zdarzało mi się w bok/tył jego wieży wsadzić po 2-3 pestki APHE bez żadnych efektów :-/ Chyba że coś się w temacie zmieniło bo nie grałem dobre 3 tygodnie