Wpis z mikrobloga

@SUQ-MADIQ: nie chce mi się wchodzić w jakieś utarczki słowne, wiem, że chcesz zaimponować tym młodym chłopakom na jakim to sprzęcie nie robisz, ile zarabiasz itd. (obserwuje ten tag więc widzę co wypisujesz) ale jak dla mnie to jest strasznie słabe.
  • Odpowiedz
@barbapapa: Jak dla mnie jest coś słabe to przewijam dalej bez czytania a już tymbardziej nie komentuje.

Co do imponowania to zastanów się kto jest większym burakiem - ja piszący o cenach sprzętu dla spawaczy czy Ty wrzucający pod tag #spawanie budowany dom zamiast miejsca spawanego.

Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: hahaha, twoje porównanie jest mniej więcej na poziomie buraków z CB, którzy na uwagę aby nie przeklinali na ogólnym kanale bo dzieci też to słyszą, mówią żeby wyłaczyć CB.

Człowiek zapytał o spawarkę i zastosowanie a skończyło się na żalach na jakim to ty (nie swoim) sprzęcie pracujesz przeliczając go jeszcze na PLN :D Zdjęcia domu nie komentuję bo jak ktoś nie ma problemów z czytaniem to zrozumiał kontekst.
  • Odpowiedz
@barbapapa: Więc się naucz jednej zajebiście ważnej w życiu rzeczy:

Jeżeli na czymś się nie znasz to nie zadzieraj z kimś kto się zna. Bo całe życie będziesz wybierał pomiędzy "spawarką" za 168pln z lidla a taką za 159 z biedronki.

Naucz się szanować ludzi.
  • Odpowiedz