Wpis z mikrobloga

@orzechuuuu: Tutaj akurat by mi przez myśl nie przeszło że foto jest realistyczne. Pomijając nawet otoczenie, to od tylnego nadkola ta corvetta jakaś sztuczna i plastikowa się wydaje. Ale foto fajne.

Aż muszę na dniach Forzę odpalić...
@orzechuuuu: No kiepskawo. Mnie w forzie w sumie brak tylko różnych rodzajów nawierzchni. Przydało by się czasem trochę nowości.

To prawda Forza nie ma konkurencji(może poza GT, nie grałem, to się nie wypowiem). Naprawdę rewelacyjna gra, a do tego grafikę też ma niczego sobie.
@orzechuuuu: Domyślam się, w forzie... na pewno ma to znaczenie ale nie kluczowe. Szczególnie, że nie jeżdżę na nie wiem jakim poziomie, nie gram online. Więc u mnie żadna zmiana nie jest potrzebna wręcz. Kurde...

Powinni stworzyć Forzę z wieloma nawierzchniami i różnymi warunkami pogodowymi. Do tego umieścić to w "otwartym świecie". Dają CI na start samochody z niskiej klasy, ale różne i do rajdów WRC i na tor i jakieś
@anonim1133: Ta Forza Horizon ma otwarty świat? To jest, coś jak w Burnout Paradise, że jeździsz i szukasz wyścigów? Kurcze, marzyłem zawsze o Gran Turismo na takim patencie. Fajnie by było gdyby Polyphony połączyło się z twórcami Forzy i zrobili taką mega wypasioną grę na PS3/X360.
@orzechuuuu: Szczerze mówiąc to nie wiem, Horizon jest podobno bardziej Arcadowa, więc nawet nie zaglądałem. Mi chodzi o symulator, ale taki bardziej. Więcej aut, klas, tras, rodzajów tras, warunków pogodowych. Taki symulator wszystkiego na dobrą sprawę. Aby można było się ścigać 911 turbo na torze, potem lecieć Fiestą WRC w jakimś rajdzie i zakończyć dzień w rajdzie przełajowym. A to wszystko w różnych warunkach pogodowych.

Do takiego czegoś na pewno nigdy
@anonim1133: Toca Race Driver 2 w takim razie sprawdź jeśli nie grałeś. Tam ścigałeś się od Forda GT po wielkie amerykańskie ciężarówki z tego co pamiętam. Gra ma już swoje lata, więc cudów się nie ma co spodziewać, ale przyjemnie mi się w to grało.

A swoją drogą, pytanie nie do tematu. Jesteś tutaj moderatorem, tak? Masz bordo cały czas, nie możesz go stracić? :)
@orzechuuuu: Fakt, tutaj użytkownicy muszą wiedzieć, że jesteśmy moderatorami. W sumie pytałem czemu tak, ale autentycznie już nie pamiętam jaka była odpowiedź.

A co do Toca 2, tak! Najbliżej temu o co mi chodzi. Jednego dnia masz ochotę poszaleć w Dakarze, innego dnia jechać w rajdzie wrc po śniegu, a kolejnego jakiś supersamochód na torze ujeżdżasz ;)

Teraz takie coś przenieść na silnik Forzy i... Mogę autentycznie nie opuszczać domu :P
@orzechuuuu: @anonim1133: Forza Horizon ma otwarty świat, ma rajdy (z DLC), wózki klasy WRC, tuning i fizyka jest tak samo rozbudowana i dopracowana jak w Forzie Motorsport. Jedyne co poszło w stronę arcade to w sumie brak zużycia opon i paliwa, co w FM też nie ma większego znaczenia jeśli nie umawiasz się z ekipą na kilkugodzinne jeżdżenie. To jest nadal stara dobra Forza, tylko trochę mniej nudna ;P