Wpis z mikrobloga

@Niemand: wymóc na producentach samochodów światła stopu, które przygasaja nieco gdy auto stoi w miejscu, np na skrzyżowaniu albo w korku. Nic tak nie #!$%@? jak jebiące po oczach czerwone LED-y np w nowej Skodzie Superb - wrażenie jakby amerykańcy chcieli ci oczy przepalić po wejściu za ogrodzenie strefy 51. Skoro podobny system jest w mojej taniej Lumii 620 za 500zł, to dlaczego nie może być w aucie za 50k?
@Sepang: to nie jest takie proste, na drodze może być mgła itp. i wtedy jest potrzebna maksymalna moc... co nie zmienia faktu, że dawno powinno być to rozwiązane, bo skupiają się na najróżniejszych duperelach, a o tym jakoś w ogóle nie słychać;

inna jeszcze sprawa, to w przypadku manualnych skrzyń (a więc większości aut na naszych drogach) wystarczyłoby trochę pomyśleć; ja nie wiem czy ci ludzie mają tak słaby wzrok, że
@przemek6085: zapomniałem wspomnieć, że w najnowszej S-klasie jest taki system i dziwi mnie, że dopiero teraz

wyświetlacze zamiast zegarów, skanery na promieniowanie podczerwone, magiczne zawieszenie, a taka irytująca bzdura jest naprawiona dopiero w 2014