Wpis z mikrobloga

@stingah: Jak miałeś Glyph na brak CD to można było facerollować, ale ja go do frosta nie używałem więc musiałem co drugi cykl odświeżyć Blood Plague więc trochę więcej zadań miałem, z Necrotic Plague jedyne co muszę to zjeść doty za pomocą Plauge Leech co cooldown bo nawet rozrzucaniem nie muszę się już zajmować.
  • Odpowiedz
@Tasde: widzisz, ja jestem casualem i se takiego facerolla-talent-setup zrobilem ze nawet plague leech nie uzywam :D. Jak mi dps spadnie za bardzo w HC to wtedy pomysle nad Blood Tap i Plague Leech ;). Na razie Frost Strike spam.
  • Odpowiedz
@Tasde: tak sie przyzwyczailem do Runic Corruption ze zapominam wciskac Blood Tapa jak se go wezme i w zasadzie spada mi dps :P. Ale moze tak zrobie, w sumie zaczyna sie nudno troche robic ;). Moze pora na zmiane na Unholy, ale tam juz nie ma takiego ciosu jak Obliterate ktory miazdzy jak promocje w Biedronce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@stingah: Nie lubie Unholy, nawet jak nie topowałem w Cata DPS-u bo Frost był zdecydowanie słabszy to i tak się nie przestawiłem i to zaprocentowało.
  • Odpowiedz