Wpis z mikrobloga

Mireczki obraz Krew i Sperma III Andreasa Serrano, powstał poprzez spuszczenie się autora na byczą krew i przyciśnięcie tego plexiglasem. Znany głównie z bycia okładką płyty Metallicy. Aktualnie wart £14,100. Warto dodać, że powstało parę wersji Krwi i Spermy, a także Krew i Uryna xD Co o nim sądzimy?;)

#sztukanowoczesna #sztuka #obraz #krew #metallica #bekazesztukiwspolczesnej
KBR_ - Mireczki obraz Krew i Sperma III Andreasa Serrano, powstał poprzez spuszczenie...

źródło: comment_ToqX4NfqfAn2OzVNfXmBK8djZvAzIEhK.jpg

Pobierz
  • 14
@fotexxx: i tu się zgodzę,zauważ sam acan iż jakby to było mdłe i mało wyraziste ,baaa nie bójmy się użyć slowa rozwodnione ( ͡° ʖ̯ ͡°)tobym o tym dawno zapomniał,a ta oryginalna instalacja artystyczna trzymała się kupy na solidnym chodć wybacz niby gównianym fundamencie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@sirrek: O. Widzę, że jeszcze Wasting My Hate nie było wymienione. ReLoad aż tak bardzo się nie jarałem. Głownymi dwoma albumami mojego dzieciństwa był Load i 36th Chambers Wu Tangów :)
@neib1: Wasting My Hate to ten krótki co leci "Good day, how you're doin..."? To zapomniałem o nim i o Until It Sleeps.

@sirrek: Ale ReLoad to już ciężko wybronić poza The Memory Remains, Unforgiven II, Devil's Dance i ew. Low Man's Lyrics.