Wpis z mikrobloga

@wszystko_pozajmowane:

Przeciętny polityk z AWS myśli w kategoriach „Gazety Wyborczej”, wierząc, że Pinochet był faszystą, Adolf Hitler był ze „skrajnej prawicy”, a demokracja to wspaniały ustrój. Innymi słowy: od dwunastu lat ludzie, określający się mianem „centroprawicy”, nie mają zielonego pojęcia czym jest prawica i myślą w kategoriach lewicowych, uważając, że prawicowość to antykomunizm i chodzenie do Kościoła.


[...] „centroprawica” dochodzi do władzy i realizuje program społeczny, gospodarczy, w polityce zagranicznej, którego
@Breaux: dobra, ma konto.

@mocart: No nie wiem, oprócz konta to chyba za wiele się nie pomyliłem ale nigdzie nie napisałem żeby to były argumenty przeciwko niemu. Jak dla mnie to nawet super, że gościu jest taki nowoczesny i obeznany ze światem, zna języki... w sam raz na główne stanowisko w państwie...eee, coś pomyliłem?
w sam raz na główne stanowisko w państwie...eee, coś pomyliłem?


@pies_ogrodnika: tak, Kaczyński nie będzie kandydował w wyborach prezydenckich. Osoba, która śledzi politykę bardzo pobieżnie wie takie rzeczy, Ty najwyraźniej nie wiesz, więc zastanowiłbym się na Twoim miejscu, czy jest sens w ogóle się w tematach dotyczących polityki polskiej wypowiadać.
@mocart: Prezes największej opozycyjne partii mówi, że prezydent jest uznawany za konserwatywnego dlatego, że "ma wąsy, 5cioro dzieci i mówi hohoho" a ty się rzucasz bo jakiś wykopek równie konkretnie podsumował tego pierwszego.