Wpis z mikrobloga

@wszystko_pozajmowane:

Przeciętny polityk z AWS myśli w kategoriach „Gazety Wyborczej”, wierząc, że Pinochet był faszystą, Adolf Hitler był ze „skrajnej prawicy”, a demokracja to wspaniały ustrój. Innymi słowy: od dwunastu lat ludzie, określający się mianem „centroprawicy”, nie mają zielonego pojęcia czym jest prawica i myślą w kategoriach lewicowych, uważając, że prawicowość to antykomunizm i chodzenie do Kościoła.


[...] „centroprawica” dochodzi do władzy i realizuje program społeczny, gospodarczy, w polityce zagranicznej, którego autorstwo jest na lewicy. „Centroprawicowość” ogranicza się do antykomunistycznych i propapieskich deklaracji, do sztandarów którymi się wymachuje i patriotycznych (ale już nie nacjonalistycznych!) słów. Nie zmienia to obiektywnego faktu, że „centroprawica” jest tak samo lewicowa jak LiD; jest tak samo proeurpejska, antypaństwowa, socjalna i etatystyczna. Człowiek „centroprawicy” wierzy, że Państwo jest bogiem tworzącym rzeczywistość
  • Odpowiedz
@wszystko_pozajmowane: wraca stary-nowy idol wypoku xD oczywiście kwestia uznania musi zostać poprzedzona tzw. obiektywną wstawką aka

- jak nie jest jestem za pisem tak to jest (....)


- ogólnie nie trawię kaczora, ale tym razem (...)

xD
  • Odpowiedz
Jaruś za to bardzo konserwatywny, nie ma dzieci, nie ma żony, nie ma wąsów, prawka i konta bankowego, za to ma kota i robi "kwa kwa kwa"... no i jest chyba jedyną osobą, która śpiewa hymn Polski gorzej od


Edytki.

@pies_ogrodnika: Czyli typowe "trafne i konretne" argumenty przeciw Kaczyńskiemu
  • Odpowiedz
@Breaux: dobra, ma konto.

@mocart: No nie wiem, oprócz konta to chyba za wiele się nie pomyliłem ale nigdzie nie napisałem żeby to były argumenty przeciwko niemu. Jak dla mnie to nawet super, że gościu jest taki nowoczesny i obeznany ze światem, zna języki... w sam raz na główne stanowisko w państwie...eee, coś pomyliłem?
  • Odpowiedz
w sam raz na główne stanowisko w państwie...eee, coś pomyliłem?


@pies_ogrodnika: tak, Kaczyński nie będzie kandydował w wyborach prezydenckich. Osoba, która śledzi politykę bardzo pobieżnie wie takie rzeczy, Ty najwyraźniej nie wiesz, więc zastanowiłbym się na Twoim miejscu, czy jest sens w ogóle się w tematach dotyczących polityki polskiej wypowiadać.
  • Odpowiedz
nigdzie nie napisałem żeby to były argumenty przeciwko


taki nowoczesny i obeznany ze światem, zna języki... w sam raz na główne stanowisko w państwie.


@pies_ogrodnika: Słaba ironia jest słaba.

@Sondokan: Nie wiem gdzie ty tam argumentację widzisz, czytanie ze zrozumieniem pls.
  • Odpowiedz
@mocart: Prezes największej opozycyjne partii mówi, że prezydent jest uznawany za konserwatywnego dlatego, że "ma wąsy, 5cioro dzieci i mówi hohoho" a ty się rzucasz bo jakiś wykopek równie konkretnie podsumował tego pierwszego.
  • Odpowiedz